Top Baneris

Architektas Kęstutis Pempė nominuotas Lietuvos architektų žiedo apdovanojimui

2019 birželio 26 d.
Kęstutis PEMPĖ
Kęstutis Pempė. BFL/ V. Skaraičio nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šiemet 70-metį švenčiantis ir savo kūrybos albumą „Kelionė“ pristatęs architektas Kęstutis Pempė nominuotas Lietuvos architektų rūmų garbės ženklo apdovanojimui – Lietuvos architektų žiedui.

K. Pempė, be reikšmingų projektų ir visuomeninės veiklos, taip pat padėjo vertybinius pamatus Lietuvos architektų rūmų kūrimui. Jis atnešė šią idėją ir žengė pirmus žingsnius, kad ji taptų realybe, įkvėpdamas architektų bendruomenę siekti profesinės savivaldos.

Rūmų garbės ženklas skiriamas asmenims, savo darbais reikšmingai prisidėjusiems prie architektūros mokslo ar kūrybinės veiklos plėtros, profesinės veiklos kokybės ir skaidrumo, visuomenės švietimo ir kitos veiklos, susijusios su Rūmų siekiamais tikslais.

Rūmų nariai šioje anketoje gali teikti savo pastabas dėl K. Pempės kandidatūros iki š. m. liepos 24 d.

Lietuvos architektų žiedas teikiamas per metinį Rūmų narių susirinkimą, 2020 m. jį planuojama rengti kovo 25 d.

Lietuvos architektų rūmų inf.

Taip pat skaitykite:
Kęstutis PEMPĖ

Darbas svetur nėra mielesnis nei Lietuvoje

Pasidalykite straipsniu

Pasidalykite straipsniuLietuvių architektų specialiai pristatyti nereikia – jie pakankamai žinomi. Ypač buvusios Sovietų Sąjungos respublikose. Žinoma, dirbti ten kviečiami toli gražu ne visi, o tik užsirekomendavę savo darbais. Ir savo įspaudą svečiame krašte palieka ne kiekvienas. Architektas Kęstutis PEMPĖ – kūrėjas, gilų pėdsaką palikęs tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Reikėjo ryžtingų veiksmų Paklaustas, kas pirmiausia traukia […]


Pasidalykite straipsniu
0 comments
k pempe bfl nuotr0

Kęstutis Pempė: negali būti kompromiso vertybiniu požiūriu

Pasidalykite straipsniu

Pasidalykite straipsniuArchitektūrinės idėjos konkursas buvusiam Kelių policijos pastatui sostinėje rekonstruoti prasidėjo ir baigėsi be pastato autoriaus, architekto Kęstučio Pempės balso ir patarimų. Tačiau prieš 30 metų kartu su šviesaus atminimo kolega Gyčiu Ramuniu Giraitės policijos pastatą projektavęs Nacionalinės premijos laureatas apibendrinti konkurso pamokų neatsisako – mano, kad šio precedento atskleistas grėsmes vertėtų apmąstyti ir kolegoms […]


Pasidalykite straipsniu
0 comments

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video