Top Baneris

Architektai kviečiami susivienyti bendram tikslui

2017 liepos 20 d.
Vytautas Dičius
Vytautas Jurgis Dičius. Lietuvos architektų rūmų nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos architektų rūmai išplatino kvietimą prisidėti prie Vilniaus dailės akademijos leidyklos rengiamos spaudai prof. Algimanto Mačiulio knygos „Vytautas Jurgis Dičius. Architekto žvilgsniu“ (su knygos turiniu galite susipažinti čia) leidybos.

Parengiamieji leidybai darbai atlikti, bet trūksta lėšų atspausdinti pačią knygą. Knygos autorius ir leidėjai kreipėsi į Rūmus prašydami paramos.

Dėl didelės užduočių apimties ir santykinai mažo biudžeto, Rūmai paaiškino šiuo metu neturintys galimybės remti kitų veiklų, tačiau Taryba, suprasdama šios knygos reikšmę architektūros istorijai, kreipė į Rūmų narius dėl paramos skyrimo jos leidybai.

Reikalinga suma – 3000 eurų.

Apie surinktą sumą periodiškai bus skelbiama Rūmų internetinėje svetainėje ir socialinio tinko „Facebook“ Rūmų paskyroje. Jei bus surinkta didesnė suma, nei prašoma, lėšos bus skirtos knygos platinimui, tiražo didinimui ar pan.

Paramą iki 2017 m. rugsėjo 1 d. galima pervesti į Lietuvos architektų rūmų sąskaitą, nurodant „Parama knygos apie V. Dičių leidybai“.

Rekvizitai:
Lietuvos architektų rūmai
Įmonės kodas: 301111540
Adresas: Kalvarijų g. 1, LT-09310 Vilnius
Atsiskaitomoji sąskaita: LT507044060006067130
AB SEB bankas, banko kodas: 70440
Rūmai yra paramos gavėjas nuo 2007-09-13.

Lietuvos architektų rūmų tarybos inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video