Apšvietimo sprendimai – gerai darbuotojų savijautai ir maloniam vizualiniam efektui sukurti

2020 lapkričio 25 d.
Organizatorių nuotr.

Visada smagu dirbti su klientais, kurie vertina kokybę, inovatyvius techninius sprendimus ir gerą dizainą. Bendraudami su „Doletos“ atstovais ir modernaus pastato Užupyje architektu, iškart supratome, kad darbuotojų gerovė ir „Doletos“ klientų patirtis šiame projekte yra prioritetas.

Turint tai galvoje, buvo renkami ir apšvietimo sprendimai. Darbo vietoms apšviesti pasirinktas tiesioginės ir atspindėtos šviesos apšvietimo principas, užtikrinantis optimalias eksploatacines savybes, gerą darbuotojų savijautą ir malonų vizualinį efektą. Šis sprendimas buvo įgyvendintas su lietuvių gamintojo „Holectron“ linijiniais, „Neman“ serijos šviestuvais. Šviestuvuose naudojami gamintojo „Nichia“ šviesos diodai, kurie yra neprilygstami savo šviesos atkūrimo parametrais, energiniu efektyvumu ir ilgaamžiškumu.

Registratūroje ir pasitarimų kambariuose buvo panaudoti išskirtinio vokiečių gamintojo „Occhio“ „Mito“ serijos šviestuvai. Šie šviestuvai yra šiuolaikinio techninio dizaino šedevrai: neprilygstamas spalvų atkūrimas (net 97 proc. tikslumu), galimybė reguliuoti šviesos temperatūrą 2700–4000 K diapozonu, valdymas gestais, o valdymas telefonu įgalina sukurti apšvietimo scenas, laikmačius ar derinti valdymą su kitais išmaniaisiais įrenginiais.

„Delight“ klientams teikia konsultavimo, apšvietimo koncepcijų kūrimo, apšvietimo projektavimo ir vizualizavimo bei parinktos įrangos tiekimo paslaugas.

www.delight.lt

PARTNERIO TURINYS

Dalintis:
komentarai