Top Baneris

Apšvietimo dizaino konkurso pusfinalyje – trys VGTU studentų projektai

2017 vasario 15 d.
VGTU nuotr.
VGTU nuotr.

Šeši Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūros fakulteto Dizaino katedros studentai dalyvavo konferencijoje „Professional Lighting Design Convention“ (PLDC), vykusioje Brunelio universitete, Londone. Vykęs renginys – jau trečiasis pasaulinio lygio apšvietimo dizaino konkurso etapas. VGTU atstovai pristatė savo idėjas ir dėl patekimo į finalą varžėsi su dalyviais iš skirtingų pasaulio šalių.

Studentus į Londoną lydėjęs VGTU Dizaino katedros vedėjas doc. dr. Jonas Jakaitis džiaugėsi sėkmingu universiteto atstovavimu tarptautiniame renginyje. „Tarp 72 komandų iš 29 pasaulio universitetų, mūsų studentais įsiterpė tarp 7–18 pusfinalio vietų. Tai pirmoji tarptautinė patirtis ir pirmas „krikštas“ tokio aukšto lygio konkurse“, – sakė VGTU Dizaino katedros vedėjas.

VGTU studentai dirbo komandose ir konkursui pateikė tris projektus: Lukas Kelevišius ir Nedas Stakaitis dalyvavo su projektu „The following light“, Greta Jurkevičiūtė ir Karina Strazdaitė pateikė projektą „Interactive waiting“, o Viktorija Maloševskytė ir Ieva Svirelytė – „Hydro light“.

VGTU inf.

Komentarai