Top Baneris

Aplinkos ministras spaudos konferencijoje pristatys korupcines rizikas mažinančius Architektūros ir Statybos įstatymų pokyčius

2022 rugpjūčio 23 d.
Pasidalykite straipsniu

Šiandien, 10 val. vyks spaudos konferenciją, kurioje aplinkos ministras Simonas Gentvilas pristatys darbo grupės pasiūlymus, kaip tobulinti Statybos ir Architektūros įstatymus, eliminuojant galimas korupcijos rizikas ir kartu suteikiant savivaldybėms reikiamus įrankius kuriamos aplinkos kokybei užtikrinti.

Konferencijoje taip pat dalyvaus aplinkos viceministrė dr. Daiva Veličkaitė-Matusevičė ir Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo politikos grupės vadovas Dainius Čergelis.

Darbo grupė buvo suburta, atsižvelgus į Specialiųjų tyrimų tarnybos pastabas dėl statybų užbaigimo tvirtinimo funkcijos perdavimo privatiems subjektams ir Vilniaus miesto savivaldybės veiklos organizuojant statybą leidžiančių dokumentų išdavimą. Grupėje dirbo Specialiųjų tyrimų tarnybos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Vilniaus miesto savivaldybės, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos, projektuotojų, architektų, nekilnojamojo turto vystytojų asociacijų atstovai.

Konferencijos vieta: Aplinkos ministerija,  A. Jakšto g. 4, Vilnius, 508 salė.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video