Top Baneris

Anykštėnai kviečiami kurti Dainuvos slėnio atnaujinimo koncepciją

2016 rugsėjo 1 d.
Pasidalykite straipsniu

Šį mėnesį startuoja dar vienos kūrybinės dirbtuvės, skirtos gaivinti gyventojų pamėgtai viešajai erdvei. Šįkart architektai ir anykštėnai bendradarbiaus kurdami idėjas, kaip galėtų atrodyti Dainuvos slėnis Anykščiuose. Pirmasis susitikimas su gyventojais ir vietos verslininkais vyks rugsėjo 8-ąją 16 val. Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje.

Kūrybinių dirbtuvių „Dainuvos slėnio pritaikymas visuomenės poreikiams“ tikslas – viešosios erdvės atgaivinimas ir pritaikymas kultūrinei rekreacijai, atsižvelgiant į Anykščių miesto gyventojų poreikius, vietos galimybes, menininkų, architektų bei ekspertų rekomendacijas.

Tikimasi, kad atviros kūrybinės dirbtuvės, diskusijos, tyrimai padės išgryninti pagrindinę Dainuvos slėnio lauko renginių architektūrinę–meninę koncepciją. Projekto metu bus pristatyti galimi veiklos scenarijai, viešosios erdvės atgaivinimo būdai ir galimybės, pagal gyventojų poreikius ją pritaikant šiuolaikinėms kultūros rekreacijos veikloms – renginių organizavimui, aktyviam poilsiui, tarptautinių festivalių, miesto švenčių, kitų masinių renginių organizavimui ir pan.

Anykščių gyventojai kviečiami užpildyti trumpą apklausą, kuri skirta išsiaiškinti gyventojų nuomonę ir poreikius, susijusius su Anykščių Dainuvos slėnio atgaivinimu.

Kūrybinių dirbtuvių iniciatorius: Architektūros kokybės vystymo asociacija.

Kuratoriai: Alina Stepanenko, mero patarėjas Kęstutis Indriūnas.

dainuvos slenis a aleksiejuno nuotr

Dainuvos slėnis Anykščiuose


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video