Top Baneris

Antrasis „Prismos“ prekybos centras Vilniuje

2014 balandžio 29 d.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus Pilaitės prospekte atidarytas jau ketvirtasis Lietuvoje ir antrasis sostinėje Suomijos prekybos tinklo „Prisma“ centras. Šį, 40 mln. litų kainavusį projektą sėkmingai įgyvendino kita Suomijos koncernui priklausanti bendrovė „YIT Kausta“, viena didžiausių ir moderniausių statybos paslaugų grupių Lietuvoje. Statybų bendrovė ne tik atliko statybos darbus, bet ir pati pritraukė investuotoją – prekybos centrus valdančią Suomijos bendrovę „SOK Corporation“.

Tai jau antras AB „YIT Kausta“ statytas „Prisma“ prekybos centras.

Pastato, kuriame įsikūręs prekybos centras „Prisma“, prekybinių patalpų plotas siekia iki 10 tūkst. m2. Jame, be „Prismos“, įsikūrė ir mažesnės specializuotos parduotuvės. Po visu pastatu yra įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, talpinanti daugiau nei 300 automobilių. Aikštelėje šalia pastato tilps dar per 160 automobilių. Šalia centro įrengta šviesoforu reguliuojama sankryža su Pilaitės prospektu, gerinanti susisiekimo sąlygas su Justiniškių gatve.

„Bendradarbiavimą su „YIT Kausta“ lėmė tai, jog įmonė pasiūlė komerciniu požiūriu išties patrauklų sklypą prekybos centro statybai, taip pat įmonės sukaupta didelė sudėtingų statybos projektų įgyvendinimo patirtis. Pastatas atitinka aukštus techninius reikalavimus ir darbai buvo atlikti nenukrypstant nuo laiko grafiko“, – teigė „SOK“ turto valdytojas Janne Rytkönen.

Šiuo metu 64 prekybos centrai „Prisma“ veikia Suomijoje, 8 – Estijoje, 5 – Latvijoje ir 15 – Rusijoje. Visi jie priklauso „S Group“ įmonių grupei.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video