Top Baneris

Aliuminio fasadų sistemos – išskirtinei architektūrai

2020 birželio 30 d.
2019 08 10 10 continental visos full res 14 Copy
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

UAB „SKP Aliuminis“ įkurta 2007 m. Sėkmingai dirbdama, įmonė plėtė savo veiklą, sparčiai augo, didėjo pardavimo ir gamybos apimtys. UAB „SKP Aliuminis“ sėkmę lemia bendradarbiavimas, kompetencija, atsakomybė bei daugiau nei dešimties metų patirtis, vykdant įvairaus sudėtingumo projektus.

Modernios gamybos technologijos, kokybiškos žaliavos, gamyba Lietuvoje suteikia galimybę klientui pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Patyręs personalas – darbuotojai, įmonėje dirbantys nuo jos įkūrimo. Siekiame nuolat tobulėti, todėl ieškome naujų, veiksmingų sprendimų savo srityje. Stengiamės klientui pateikti tai, kas technologiškai patikima, užtikrina komfortą bei modernu.

„Continental“ gamyklai įmonė „SKP Aliuminis“ gamino ir montavo „Reynaers Masterline 8“ aliuminio profilių sistemos langus ir duris. Gaminiai atitiko griežčiausius reikalavimus, taikomus aukštoms energinėms klasės pastatams, taip pat ir griežtus „Continental“ reikalavimus LEED sertifikatui gauti. Vitrininiams langams buvo pasirinkta „Concept Wall® 50“ fasado sistema su dviejų kamerų stiklo paketu, užtikrinanti šiuolaikinius tvarumo ir šilumos laidumo poreikius, maksimaliai skaidri natūraliai šviesai į vidų patekti. „Concept Wall® 50“ išsiskiria dizaino įvairove išraiškingai architektūrai sukurti.

Aliuminio konstrukcijos buvo sumontuotos per palyginti trumpą laiką, atitinkantį glaustą statybos darbų grafiką, ir nestabdė kitų statybos procesų.

 

UAB „SKP Aliuminis“.

Aliuminio konstrukcijos – gamyba, montavimas.

Chemijos g. 29A, LT-51333, Kaunas,

Tel.: + 370 37 43 00 93,

El. p. aliuminis@skp.lt

www.skpaliuminis.lt

UAB „SKP aliuminis“


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video