Top Baneris

AB „Kelių priežiūra“ turi naują generalinį direktorių

2023 gruodžio 27 d.
ABkeliuprieziuranuotrauka
AB „Kelių priežiūra“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sausio 8 d. darbą pradės naujasis AB „Kelių priežiūra“ generalinis direktorius Audrius Vaitkus, kuris pakeis nuo 2023 m. liepos 17 d. laikinai vadovavusį bendrovės Finansų departamento direktorių Kristupą Baranauską.

Bendrovės vadovo atranką vykdė „Kelių priežiūros“ valdyba, pasitelkusi vadovų paieškos ir atrankos įmonę „Master Class Lietuva“. Konkurse iš viso dalyvavo 19 kandidatų.

Konkursą laimėjęs A. Vaitkus pastaruosius metus dirbo Vilnius TECH Kelių tyrimo instituto direktoriumi, vykdė pareigas Europos kelių tyrimų instituto priežiūros komitete. Jis taip pat turi sukaupęs didelę darbo kelių srityje patirtį – vadovavo ekspertų grupėms, su kuriais parengė daugiau kaip 30 normatyvinių statybos techninių dokumentų.

„Bendrovė yra atsakinga už strateginį valstybinės reikšmės kelių tinklą, įmonei keliami ambicingi kokybės ir efektyvumo tikslai. Esminė ir kertinė bendrovės funkcija yra kelių priežiūra, o saugumas keliuose – didžiausias prioritetas. Sveikinu didelę ekspertinę ir vadybinę patirtį sukaupusį naująjį vadovą ir tikiu, kad jo vadovaujama bendrovė atlieps visų – akcininko, darbuotojų, visuomenės – lūkesčius“, – teigia susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Naujojo bendrovės vadovo teigimu, naujame karjeros etape bus siekiama, jog valstybei svarbūs prioritetai kelių priežiūros srityje būtų atliepti reikiamu įsitraukimu, būtų užtikrinamas aukštas kelių priežiūros paslaugų kokybės standartas.

AudriusVaitkusasmeninioarchyvonuotrauka

„Vienas svarbiausių prioritetų yra strateginių bendrovės veiklos projektų savalaikis įgyvendinimas, kuris užtikrins efektyvų vidaus resursų panaudojimą bei veiklos pagerinimą. Išskirčiau ir naujų metodų diegimo kelių priežiūros žiemą ir vasarą poreikį. Sieksiu bendradarbiavimo su partneriais, darbuotojų atstovais, profesinėmis sąjungomis, asociacijomis, viešosiomis įstaigomis bei nacionalinėmis ir tarptautinėmis organizacijomis“, – teigia A. Vaitkus.

A. Vaitkaus asmeninio archyvo nuotr.

Per 25 metų karjerą susisiekimo komunikacijų sektoriuje, žinių ir patirties A. Vaitkus sėmėsi tuometėje VĮ „Šiaulių regiono keliai“, vadovavo Vilnius TECH struktūriniam padaliniui, kuris iki šiol dirba rinkos sąlygomis ir yra vienas didžiausių universiteto tyrimų ir kompetencijos centrų. Valdybų bei veiklos organizacijų valdymo patirtį konkursą laimėjęs kandidatas įgijo eidamas AB „Kelių priežiūra“ valdybos nario bei Europos kelių tyrimo institutų vykdomojo komiteto pirmininko, vėliau priežiūros komiteto nario pareigas.

Naujas „Kelių priežiūros“ generalinis direktorius skiriamas penkerių metų kadencijai.

AB „Kelių priežiūra“ yra atsakinga už 21 tūkst. kilometrų valstybinės reikšmės kelių priežiūrą visoje Lietuvoje. Žiemą bendrovė užtikrina, kad keliai būtų pravažiuojami, pavasarį–rudenį gerina kelių kokybę, atnaujindama susidėvėjusias kelių dangas, profiliuodama žvyrkelius, prižiūrėdama kelio statinius, želdinius ir kt. Šiuo metu įmonėje dirba per 2 200 darbuotojų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video