Top Baneris

A++ energinio naudingumo klasę atitinkantys „Daikin“ mikroklimato valdymo sprendimai

2021 sausio 26 d.
1 1
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

UAB INDUSTEK rinkoje pristato A++ energinio naudingumo klasę atitinkančius DAIKIN mikroklimato valdymo sprendimus, kurie itin aktualūs tampa prasidėjus 2021 m.

Remiantis Europos Sąjungos direktyva nuo šių metų sausio 1 d. Lietuvoje visų paskirčių pastatai turi atitikti A++ energinio naudingumo klasei keliamus reikalavimus. INDUSTEK, UAB vadovas Vaidas Ragaišis pastebi, kad tvarių pastatų paklausa įgyja pagreitį, o tai tiesiogiai įtakos šių metų šildymo bei vėsinimo įrangos pasiūlą Lietuvoje. Ne paslaptis, kad pasirinkto sprendimo atitikimas A++ energinei klasei didele dalimi nulemia viso pastato energinio naudingumo klasę.

1. Foto. Daikin silumos Siurbliai

„Esame pasiruošę šiems Lietuvoje vykstantiems pokyčiams. Atstovaujame DAIKIN, šildymo, vėsinimo ir kitų gero mikroklimato sprendimų pasaulinį lyderį, kuris nuolat žengia priekyje savo gaminamų technologijų srityje ir per daugelį metų jau pelnė Lietuvos žmonių pasitikėjimą. Pernai pristatėme naujausius A++ ir A+++ klasę atitinkančius „Daikin Altherma 3“. Šie trečios kartos šildymo ir vėsinimo sprendimai itin populiarėja Europoje, todėl ir mes esame pilnai pasiruošę padėti Lietuvos gyventojams įdiegti tvarius A++ sprendimus“, – teigia Vaidas Ragaišis, INDUSTEK, UAB generalinis vadovas.

A++ energinės naudingumo klasės reikalavimai:

  • >50% energijos pastate turi būti gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių: biokuro, vėjo, saulės, geoterminių šaltinių.
  • Geresnės atitvarų šiluminės savybės, sumažinsiančios šiluminius nuostolius, kas pakeičia ir šildymui reikiamos energijos poreikius bei reikalavimus šildymo energijos sąnaudoms.
  • Aukštesnio energinio naudingumo reikalavimai vėdinimo sistemai ir rekuperacijai, dėl ko gerės pertvarų ir perdangų tarp patalpų ar atskirų butų šiluminės savybės.
2. Foto. Daikin Bluevolution technologijos

INDUSTEK siūlo naujausius A++ ir A+++ energinę klasę atitinkančius „Daikin Altherma 3“ kartos žematemperatūrius ir aukštatemperatūrius šilumos siurblius, hibridinius ir geoterminius šildymo sprendimus, VRV5 sistemas, kitas kondicionavimo ir rekuperavimo technologijas bei naujos kartos kondensacinius dujinius katilus, kurie integruojami su saulės šiluminės energijos moduliais taip pat atitinka A++ reikalavimus.

Verta atsinaujinti

Neretu atveju atnaujinant seną šildymo sistemą, užtenka pakeisti ten sumontuotus radiatorius ar senus dujinius katilus nauju „Daikin Altherma 3“ sprendiniu. Vidiniai įrenginiai puikiai dera prie šiuolaikinio interjero dizaino, o kadangi jie neskleidžia suodžių kaip kieto kuro katilai, juos galima montuoti tiesiog garaže, skalbykloje ir netgi kambaryje. Atnaujinę savo šildymo sistemas su „Daikin Altherma 3” kartos naujausia įranga būsite tikri, kad jūsų patalpos ir visas statinys atitinka keliamus A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus.

DAIKIN Bluevolution inovacija viršija A++ energinės klasės reikalavimus

DAIKIN kurdamas šildymo ir vėsinimo bei kitus mikroklimato gerinimo įrenginius sprendžia ir šių įrenginių keliamas aplinkos apsaugos ir energetikos problemas. Todėl įrangoje instaliuoja savo sukurtus inovatyvius „Bluevolution“ technologinius sprendimus.

DAIKIN Bluevolution technologinės inovacijos:

3. Foto. R 32 Bluevolution

• Šaltnešis R-32 (poveikis aplinkai sumažėja 70% lyginant su senesniuoju R-410 šaltnešiu), kuris ne tik padidina energinį efektyvumą, bet ir sumažina ekonomines šildymo, vėsinimo ir karšto vandens tiekimo išlaidas. Naudojamas mažesnis kiekis šaltnešio ir tik tiek, kiek jo reikia konkrečiu momentu. Vienkomponentis šaltnešis paprasčiau ir saugiau utilizuojamas.

• Švaistiklinis kompresorius (INVERTER technologija) sumažinantis poveikį aplinkai net 68%. Inverteriniai kompresoriai reguliuoja kompresoriaus veikimo greitį pagal esamą poreikį. Mažiau energijos sunaudojama įrenginio stabdymams ir paleidimams (energijos sąnaudos mažėja iki 30%), o temperatūros tampa stabilesnės.

• DAIKIN įrenginiai naudoja optimalų atsinaujinančios ir tradicinės energijos derinį šildant, vėsinant, aprūpinant karštu vandeniu. Daugumoje šildymo ir vėsinimo sprendimų yra numatyta galimybė jungti juos ir prie alternatyvių energijos šaltinių (pvz., saulės modulių). Dažnu atveju, atsinaujinanti energija DAIKIN įrenginiuose sudaro >70% energijos.

wd

• Dažniausiai užtenka vieno DAIKIN įrenginio šildymui ir vėsinimui, nes juose naudojama reversinė šilumos siurblio technologija. Ji leidžia šaltinius panaudoti dar kartą.- Modernus išmanusis DAIKIN šildymo vėsinimo sprendimų valdymas per nuotolį išmaniąja programėle sumažina energijos švaistymą ir sąskaitas.

INDUSTEK įgyvendinti projektai

INDUSTEK įgyvendino projektus, atitinkančius A++ ir aukštesnio energinio naudingumo klasę:

• „LIDL“ Kauno logistikos centre, Lietuvos valstybinėje įmonėje „Oro navigacija“ bei  baldų namuose „Skraja“ (Vilniuje) jau įdiegėme DAIKIN „VRV“ sprendimus patalpoms šildyti ir vėsinti.

• Kaune Putvinskio gatvėje komercinės ir gyvenamosios paskirties komplekse įrengėme „Daikin Altherma“ žematemperatūrius šilumos siurblius.

Daugiau apie mūsų projektus galima rasti čia.
Daugiau informacijos apie konkrečius DAIKIN šildymo sprendimus ieškokite čia.

2

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video