Top Baneris

4 virtuvės atnaujinimo darbai, kurių nesigailėsite

2021 vasario 23 d.
virtuves atnaujinimas
Pasidalykite straipsniu

Virtuvė – yra ta vieta, kurioje neišvengiamai kiekvieną dieną praleidžiate mažiau ar daugiau savo brangaus laiko. Deja, kartais joje nesijaučiate taip gerai, kaip galėtumėte, dėl pasenusios įrangos, per mažai vietos joje ar kitų jus erzinančių dalykų.

Kad visa tai išeitų pakeisti, svarbu pasiryžti ir imtis darbų, kurių metu būtų galima atnaujinti virtuvę ir susikurti tokią erdvę, kuri būtų ir graži, ir funkcionali. Visgi, neišvengiama tai, jog, patiems imantis virtuvės renovacijos, gali kilti įvairiausių klausimų. Jeigu nuspręsite remtis tik savo intuicija ir neieškosite profesionalios specialistų pagalbos, darbų rezultatas ilgainiui gali nebeatrodyti toks geras ir džiuginantis, koks buvo iš pat pradžių. Tad, čia pateiksime keletą patarimų, į ką verta atkreipti dėmesį, siekiant pertvarkyti virtuvės erdvę ir po to nesigailėti.

Rinkitės baltą spalvą

Išsirinkti tinkamas virtuvės spalvas gali būti gana keblu. Nors šiuo metu ypač populiaru rinktis žemės spalvas, pilkus ar juodus atspalvius virtuvėje, yra tik viena spalva, kuri niekada neišeina iš mados, tai – balta. Pasirinkus baltą kaip pagrindinę virtuvės spalvą, paprasčiausiai neįmanoma suklysti, kadangi ji dera prie visko ir su viskuo. Ši spalva optiškai padidina erdvę ir suteikia šviesesnės patalpos įspūdį. Taip pat geras dalykas ir tai, jog prie baltos spalvos tinka absoliučiai visos kitos spalvos, tad jei nuspręsite pagyvinti savo virtuvę, rinkitės sodrių spalvų spintelių rankenėles ar kitas apdailos detales, kurios taps žaviu akcentu. 

Užtikrinkite gerą virtuvės ventiliaciją

Gera ventiliacija virtuvėje – vienas esminių dalykų, padėsiančių namuose nesikaupti garams, nepasklisti kvapams ar riebalams. Dažnai virtuvėse, kuriose nėra užtikrinta tinkama ventiliacinė sistema, pradeda kauptis drėgmė, dėl kurios didelio kiekio vėliau užsiveisia ir pelėsis. Paprastai pelėsis kaupiasi virtuvės kampuose ar už baldų, todėl ne visuomet pavyksta jį greitai pastebėti. Dėl to būtina iš karto pasirūpinti gera ventiliacija virtuvėje. Šiam tikslui geriausiai tiks gartraukis, kuris gali būti įmontuojamas į spintelę ar lubas arba tvirtinamas prie sienos ar lubų. Šiuolaikinių gartraukių modeliai gana stipriai skiriasi nuo senesnių – jie tyliau veikia, yra daug kompaktiškesni bei pasižymi moderniu dizainu. Tad, jei ir jūs galvojate atnaujinti savo virtuvės ventiliacinę įrangą, apsilankykite varle.lt, kur rasite geriausią gartraukių kainos ir kokybės santykį. 

Stalviršiams geriausiai tiks marmuras

Pasirinkti gerą medžiagą virtuvės stalviršiams yra svarbu ne tik dėl bendros estetikos ir gražaus vaizdo, bet ir dėl funkcionalumo – jie turi tarnauti pagal savo paskirtį. Būtent dėl šios priežasties rekomenduojama teikti pirmenybę toms medžiagoms, kurios pasižymi ypatingu patvarumu. Tai ypač reikalinga tais atvejais, jei mėgstate gaminti ir gaminate namuose daug. Stalviršis turėtų atlaikyti karštį, būti atsparus įbrėžimams ar įvairių skysčių išsiliejimams. Visas tokias savybes atitinka ne kas kitas, o marmuras. Šis natūralus akmuo yra puikus pasirinkimas tiek praktine, tiek estetine prasme, kadangi marmuro raštas niekada nepasikartoja, kas jam suteikia unikalumo ir nepaprasto grožio. Jį galite panaudoti ne tik virtuvinio komplekto stalviršiams, bet ir pačiam valgomojo stalui, taip jam suteikiant prabangos. 

Įmontuojamas šaldytuvas – geras pasirinkimas

Jei svajojate apie modernią ir šiuolaikišką virtuvę, apsvarstykite įmontuojamo šaldytuvo galimybę. Įmontuojamas šaldytuvas yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nenori skirti papildomos virtuvės erdvės dar vienam įrenginiui ir nori sutaupyti vietos. Įmontuojamų šaldytuvų, kaip ir įprastų, galima rasti įvairiausių dydžių bei pagamintų iš įvairiausių medžiagų, tad tikrai nesunkiai atrasite tokį įrenginį, kuris labiausiai tiks prie bendro jūsų virtuvės interjero. Tiesa, renkantis šaldytuvą, verta apmąstyti ir dar vieną aspektą. Daugelis žmonių, pasirinkę įprasto dydžio šaldytuvą, susiduria su problema – jų išsirinkto įrenginio kamera yra per maža sutalpinti visus reikiamus produktus. Tad, jei jūs šaldote daug sodo ir daržo gėrybių žiemai, geriausia išeitis – papildomas šaldiklis. Šiam įrenginiui nebūtina išleisti milžiniškos sumos, kadangi net ir nebrangūs šaldikliai puikiai atlieka savo funkciją ir gali virtuvėje tarnauti ilgus metus. Tad, kad ir kurį patarimą pritaikysite sau, tikimės, jog visa tai atneš pačius geriausius rezultatus!


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video