Top Baneris

3 patikimi būdai atgaivinti verslą

2021 kovo 26 d.
Uno.lt sa.lt 3
Pasidalykite straipsniu

Nors įvairūs iššūkiai įmones gali užklupti bet kuriuo metu, pastarieji metai beveik visiems verslininkams pažėrė daugybę klausimų ir nerimo dėl verslo ateities. Natūralu, kad užvėrus parduotuvių, salonų ir studijų duris, ypač jaunam verslui, gali kilti minčių apie bankrotą. Visgi, šios minties derėtų atsisakyti, nes šiuolaikinės reklamos ir finansavimo galimybės suteikia progą prikelti verslą ir suteikti jam antrąjį kvėpavimą. Nuogąstavimus atidėkite į šalį – metas parengti veiksmingą ir sėkmingą verslo atgaivinimo planą.

Pasinaudokite apyvartinių lėšų paskola

Natūralu, kad karantinas vienas verslo sritis veikia daugiau, kitas – mažiau, tačiau dauguma verslininkų tarpusavyje yra susiję įvairiais prekybos, marketingo bei kitais ryšiais, tad nutraukus vieną, ima lėtėti ir kita veikla. Kai ima daugėti išrašytų, bet neapmokėtų sąskaitų-faktūrų bei gresia algų išmokėjimo darbuotojams vėlavimas, verta pasidomėti apyvartinėms lėšoms skirtų paskolų sąlygomis. Toks finansavimas padės išspręsti laikinas likvidumo problemas, be to, paskatins verslo augimą, nes greičiau įvykdysite trumpalaikius finansinius įsipareigojimus tiekėjams.

Daugiau apie šį paskolos tipą galite sužinoti https://uno.lt/apyvartinems-lesoms/. Beje, taip pasiskolinę lėšas galėsite valdyti ypač patogiai, nes jas pasieksite bet kuriuo jums patogiu metu.

Restruktūrizavimas – ne bankrotas

Kita priemonė, kuri gali padėti atkurti net visiškai nualintą verslą – įmonės restruktūrizavimas. Paskelbus restruktūrizavimą, išvengsite kreditorių spaudimo, turto arešto ir sustabdysite netesybų ir palūkanų skaičiavimą. Itin svarbu šį procesą paskelbti laiku, kitaip galite rizikuoti svarbių pareigų praradimu bei mokumo atkūrimu ir galimybe toliau vykdyti veiklą.

Verta paminėti ir tai, kad įmonės restruktūrizavimas turi neabejotinų pranašumų prieš bankrotą. Jeigu yra patvirtintas reorganizavimo planas, visi kreditoriai privalo laikytis jame nustatytos prievolių vykdymo tvarkos ir negali reikalauti anksčiau už kitus kreditorius patenkinti savo reikalavimus.

Be to, kreditoriai turi teikti priemones ir pagalbą restruktūrizuojamai įmonei, dėl kurios buvo susitarta restruktūrizavimo plane. Tai apsaugo jūsų verslą nuo pirmalaikio žlugimo ir valdymo perėmimo, nes už įmonės valdymą lieka atsakingas tas pats asmuo.

Išnaudokite lanksčias marketingo galimybes

Marketingas – dar viena lanksti priemonė, galinti padėti prikelti verslą. Žinoma, stipriai karantino paveiktiems verslininkams net nedidukės reklamos sąmata gali pasirodyti per brangi. Tokiu atveju pradėti verta nuo soacialinių tinklų, kuriuose galite reklamuotis nemokamai. Savaime suprantama, norint pasiekti platesnę auditoriją, reklamai Facebook, LinkedIn, Instagrame ar kitose platformose taip pat teks numatyti biudžetą. Puiki žinia tai, kad reklamuodamiesi socialiniuose tinkluose jį galėsite pakoreguoti pagal savo poreikius. Jei matote, kad ateinantį mėnesį pajamos gali sumažėti, pakoreguoti reklamos išlaidas ir sumažinti riziką galėsite vos per kelias minutes.

Atminkite, kad net karantino visiškai nualintą verslą galima atkurti pasitelkus tinkamas priemones. Svarbu sudaryti tinkamą planą ir kruopščiai apžvelgti finansavimo galimybes, kurios padėtų sėkmingai augti be neįveikiamų išlaidų.

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video