Top Baneris

Žalieji pastatai – pranašumai ir nauda

2015 balandžio 8 d.
Pasidalykite straipsniu

Balandžio 16 dieną Aplinkos ministerija kviečia į nemokamą seminarą apie žaliuosius pastatus Lietuvoje. Seminaro dalyviai bus supažindinti su tokių pastatų pranašumais ir nauda, pasaulinėmis jų plėtros tendencijomis, taip pat su Lietuvoje sukurta nauja pastatų vertinimo sistema ir kriterijais. 

Pastatai yra vieni didžiausių aplinkos teršėjų ir energijos vartotojų, todėl pasaulyje stiprėja tendencija projektuoti ir statyti kuo mažiau energijos vartojančius ir atsakingai gamtos išteklius eikvojančius vadinamuosius žaliuosius pastatus. Tai komfortiški, ilgaamžiai, ekonomiški, energiškai efektyvūs pastatai, kurie racionaliai vartoja gamtos išteklius visuose jų gyvavimo etapuose – nuo vietovės parinkimo, projektavimo, statybos iki eksploatavimo, atnaujinimo ar nugriovimo, ir daro itin mažą poveikį aplinkai.
Seminaras vyks Aplinkos ministerijos Didžiojoje salėje. Jis prasidės 10 valandą. Pranešimus skaitys Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos valdybos nariai. Seminaro programą galima rasti čia.
Norintieji dalyvauti seminare prašomi registruotis elektroniniu paštu gintare.dubickaite@am.lt. Išsamesnės informacijos galima teirautis tel. 8 706 63583.
AM inf. 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video