Top Baneris

„Žalgirio“ vandens sporto centro statybos užbaigtos numatytu laiku

Žalgirio baseino statyba

Kauno Nemuno saloje jau pastatytas „Žalgirio“ vandens sporto centras, kuriame įrengtas olimpinio dydžio baseinas su 500 vietų žiūrovų tribūnomis. Planuojama, kad pirmieji lankytojai čia galės atvykti jau šią vasarą. Statinio statybos technine priežiūra rūpinasi UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“.

Statybų bei pastatų techninės priežiūros srityje daugiau nei 15 metų besispecializuojanti įmonė padėjo užtikrinti, kad baseinas būtų pastatytas laiku ir tiksliai pagal numatytą projektą. Statant buvo susidurta su iššūkiais – per pasaulinę pandemiją buvo laikinai pristabdytos statybos, tai pakoregavo ir darbo ypatumus. Visgi, prisitaikius ir padidinus darbų apimtį, baseino statybos įgavo pagreitį ir šiuo metu projektas pasiekė finišą – centro atidarymas jau visai netrukus. Pastaruoju metu daugiafunkciame vandens sporto centre yra atliekami visų inžinerinių sistemų ir įrangos bandomieji kompleksiniai darbai.

„Šio išskirtinės architektūros baseino statybos techninė priežiūra – mūsų įmonės turimos patirties įvertinimas. Ilgametė patirtis ir mūsų bendrovės darbuotojų komandos kompetencijos leido sklandžiai įgyvendinti projektą – užtikrinti, kad sporto centras atitiktų tokiems statiniams keliamus reikalavimus ir nuo jų nenukryptų. Taip pat reikėjo užtikrinti, kad kiekvienas etapas būtų įgyvendintas numatytu laiku ir kokybiškai, o pastatytas baseinas pasižymėtų ilgaamžiškumu, tvarumu, turėtų išliekamąją vertę Kauno miesto architektūroje“, – sako Romualdas Mažonavičius, „Pastatų diagnostikos ir statybos“ technikos priežiūros specialistas.

Kauno Nemuno saloje iškilęs naujasis sporto centras yra A+ energinės klasės, ypač sandarus ir saugus eksplotuoti. Pastatas išsiskiria ne tik tvariais, bet ir netikėtais architektūriniais sprendimais: statinys yra įgilintas, visiškai susilieja su supančiu gamtiniu kraštovaizdžiu, o jo stogas – apželdintas.

Platus kvalifikuotų paslaugų spektras

UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ rūpinasi statybų ir pastatų technine priežiūra visoje Lietuvoje. Bendrovė klientams gali pasiūlyti platų paslaugų asortimentą statybos sektoriuje. Profesionali komanda prižiūri statinius, atlieka pastatų energinio naudingumo sertifikavimą, sudaro techninius-energinius pasus, vykdo žemės sklypų, pastatų kadastrinius, taip pat elektrofizikinius matavimus, energiškai efektyvių pastatų projektų energinius moduliavimus, termovizinius tyrimus, testuoja stogų dangos sandarumą, atlieka darbų saugos koordinatoriaus funkciją.

„Pastatų diagnostika ir statyba“ turi akredituotą laboratoriją, kuri yra licencijuota atlikti pastatų sandarumo, statinių akustinių parametrų, apšvietimo, šiluminės aplinkos, akustinio triukšmo ir vibracijos tyrimus. Įmonė nuolatos telkia dėmesį į teikiamų paslaugų ir klientų aptarnavimo kokybę, investuoja į darbuotojų mokymą.

logo png 1

 

handshake PARTNERIO TURINYS

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id=”7″]