Top Baneris

„YIT Lietuva“ užbaigė ketvirtąjį „Naujojo Skanseno“ plėtros etapą

2023 gegužės 11 d.
NSIVetapas2 scaled
„YIT Lietuva“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Naujuoju sostinės centru vadinamame Šnipiškių rajone bendrovė „YIT Lietuva“ baigia gyvenamųjų namų kvartalo „Naujasis Skansenas“ ketvirtojo etapo darbus. Netrukus pagrindinį šalies verslą telkiančioje Vilniaus dalyje duris būsimiems šeimininkams atvers septintasis projekto daugiabutis, pavadintas „Sumaniems“. Kvartalas netrukus pasipildys 41 nauju butu, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Šatrijos gatvėje statomame šešių aukštų A+ energinio naudingumo klasės name bus įrengti 2–4 kambarių butai. Jų plotas sieks nuo 42 kv. m iki 98 kv. m. Šį daugiabutį, kaip ir kitus kvartalo namus, projektavo architektas Algirdas Kaušpėdas su savo komanda. Likusių 7 laisvų būstų kainos sieks nuo 3400 eurų už kv. m su daline apdaila.

Daugiabutyje bus įrengta pažangi grindinio šildymo sistema, leidžianti reguliuoti kiekvieno kambario oro temperatūrą. Būstai taip pat turės individualias kiekvieno buto vėdinimo sistemas su įrengta rekuperacine sistema.

Kvartale šiandien statomi dar du daugiabučiai, kurie su naujuoju namu dalysis bendra požemine automobilių stovėjimo aikštele. Iš viso aikštelėje bus įrengta 117 vietų naujakurių transportui. Daugiabučių kiemus vystytojas suprojektavo taip, kad aplinkoje automobilių nebūtų, todėl visa namą supanti erdvė yra skirta gyventojų poilsiui, želdynams, architektūrinėms detalėms bei kitiems bendruomenės poreikiams.

„Šis projektas sulaukė didelio populiarumo tarp ieškančiųjų kokybiško būsto ypač patogioje sostinės vietoje. Siekiame, kad kvartalas atitiktų 15 minučių miesto koncepciją ir kuriame tvarų bei gyvą Vilnių, kuriame būtų daug erdvės, natūralumo, žaliųjų sprendimų. Taigi, plėtodami projektą, susitelkėme ir į būsto, ir į gyvenimo jame kokybę. Norime, kad finansinį Vilniaus centrą dešiniojoje Neries krantinėje pratęsiantis kvartalas atitiktų visus dabarties poreikius. „Naujasis Skansenas“ yra miestų ateitis, įgyvendinama jau šiandien“, – sako bendrovės „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.

Galimybių tyrinėti miestą iš šio unikalaus kvartalo – daugybė. Šalia „Naujojo Skanseno“ įsikūręs modernumo transformacijas patyręs Šnipiškių rajonas. Čia pat – Neries pakrantė, Ozo parkas, neseniai miestiečiams atverta žalioji erdvė – Japoniškas sodas

Šiuo metu kvartale jau stovi 7 namai. Dar du daugiabučiai yra statomi. Numatyta ir tolesnė „Naujojo Skanseno“ plėtra, dar planuojama pastatyti 7 naujus daugiabučius. Iš viso projektą dviejuose sklypuose sudarys 16 gyvenamųjų namų. 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video