Top Baneris

„YIT Lietuva“ pradeda „Fredos IV“ sandėlio Kauno LEZ teritorijoje statybas

2024 vasario 14 d.
FREDA LEZ3 scaled
Studijos „Kita kryptis“ vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

Sparčiai plėtojamoje Kauno laisvosios ekonomikos zonoje (LEZ) statomas naujas baldų sandėlis. Bendrovė „YIT Lietuva“, pasirašiusi rangos sutartį su įmone „Freda IV“ gavo statybos darbų leidimą ir jau pradėjo sandėliavimo komplekso statybos darbus. Projekto užsakovas – ilgametis baldų gamintojas Lietuvoje. Naujasis pastatas leis įmonei sklandžiau organizuoti veiklą, didinti asortimentą ir siekti numatytų plėtros planų.

FREDA LEZ 4
Studijos „Kita kryptis“ vizualizacija

Sandėliavimo paskirties pastatą „YIT Lietuva“ stato Biruliškių kaime, Kauno rajone. Šioje vietoje dar 1996-aisiais buvo įkurta Kauno LEZ, kurios teritorija šiandien siekia 534 ha. Naujasis įmonės „Freda IV“ sandėlio sklypas čia užima daugiau kaip 10 ha, o paties pastato plotas sieks apie 60 tūkst. kv. m. Pastatui numatoma A++ energinio naudingumo klasė, o ant sandėlio stogo planuojama įrengti saulės jėgainę, rašoma įmonės pranešime žiniasklaidai.

Sandėlio projektą paruošė architektų biuras „Kita kryptis“. Sėkmingam ir sklandžiam įgyvendinimui užtikrinti, projekto komanda – projektuotojai ir rangovai – statybai pasitelks statinių informacinio modeliavimo (BIM) technologiją.

Šalia pastato numatyta įrengti ir antžeminę lengvųjų automobilių stovėjimo aikštelę 145-iems automobiliams ir 50-iai vilkikų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video