Top Baneris

„Wictec Modul air“ – išskirtinė ir ilgaamžė fasadų sistema

2018 sausio 15 d.
Dvigubo stiklinimo fasadai
Pasidalykite straipsniu

Prisidėti prie išmanaus ir tvaraus miesto kūrimo – tokios pozicijos laikosi pasaulyje pripažintų aliuminio profilių „Wicona“ gamintojai, siekiantys išsiskirti kokybiškais, ilgaamžiais ir komfortą būsimiems naudotojams suteikiančiais fasadų sprendiniais.

Bendrovė į rinką žengia su naujove – dvigubo stiklinimo fasadais (ang. double skin facades) „Wictec Modul air“. Įrengiant dvigubo stiklinimo fasadus apsieinama be galingos vėsinimo įrangos, o pastato fasadas tampa tarsi energiją taupančiu skydu, vasarą apsaugančiu nuo perkaitimo, o žiemą neišleidžiančiu šilumos į išorę, sykiu užtikrintai saugančiu nuo miesto triukšmo.

Uždarų ertmių dvigubų fasadų sistema visiškai sandari, o tarp išorinio stiklinimo ir vidaus stiklo paketo yra kontroliuojamas oro slėgis ir sauso oro srautas bei įmontuoti nuo rasojimo saugantys komponentai. Visų jų kokybę ir ilgaamžiškumą užtikrina „Wiconos“ specialistai. Tarp sluoksnių taip pat galima sumontuoti elektra valdomas apsaugines žaliuzes ar ekranus nuo saulės.

Dvigubo stiklinimo fasadai – sprendimas ir mokyklų, ir biurų pastatams, naujai statomiems ar modernizuojamiems. Dvigubo stiklinimo fasadai puikiai atitinka projektų plėtotojų ambicijas pastatyti ne įprastą, nuobodų stačiakampį, o sudėtingos, estetiškos formos ir struktūros pastatą, tampantį iššūkiu inžinieriams ir statybininkams.

Dėl investicijos į dvigubo stiklinimo fasadus „Wictec Modul air“ plėtotojai gali būti ramūs – jų projektai išsiskirs rinkoje, architektai galės neriboti savo architektūrinės laisvės, o nuomininkai liks patenkinti mažesnėmis šildymo ir vėsinimo sąnaudomis bei komfortu. Dvigubo stiklinimo fasadų šilumos perdavimo koeficientas Uw = 0,6 W/(m².K), stiklo šilumos laidumo koeficientas Ug = 0,5 W/(m².K).

Tokie fasadai – puikus sprendimas projektuose, kuriuose prioritetas skiriamas darbuotojų apsaugai nuo gatvės triukšmo, natūraliam apšvietimui ar apsaugai nuo tiesioginių saulės spindulių.

Galima raiški aptaki forma, išskirtinumas ir ilgaamžiškumas, skaidrus stiklas, neribojamos architektūrinės idėjos – tokiais architektų epitetais palydimi dvigubo stiklinimo fasadai, vis dažiau įrengiami įmantriausios architektūros pastatuose.

Fasadų sistemai „Wictec Modul air“ suteikiama 10 metų garantija. Šios sistemos atitinka aukščiausius statybos reikalavimus. „Wiconos“ specialistai patvirtina – ypatingas dėmesys skiriamas sistemų gamybai, sandėliavimui, transportavimui, montavimui ir eksploatacijai.

„Wictec Modul air“ fasadai įrengti Prancūzijos tarptautinės draudimo bendrovės „AXA“ būstinėje Ciuriche. 6 aukštų pastate panaudoti 243 skirtingo dydžio ir tūrio uždaros ertmės (CCF) fasado elementai su apvalintais stiklo kampais (L ir Z formos). Tokius pat fasadus pasirinko ir 13 aukštų taikomųjų mokslų universiteto „Campus Muttenz“ Šveicarijoje pastato statytojai. Čia panaudotos 114 uždaros ertmės (CCF) fasado elementų, kurių matmenys 2,3 ir 5,5 m.

dvigubo stiklinimo fasadai 2

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video