Top Baneris

Vokietijos statybų inžinerijos įmonė „Eisfeld Ingenieure“ plečia komandą Vilniuje

2021 birželio 9 d.
Eisfeld Ingenieure inžinerija bim
„Eisfeld Ingenieure“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pažangiausius statybos inžinerijos sprendimus siūlanti Vokietijos įmonė „Eisfeld Ingenieure“ plečia savo Vilniaus komandą. Sprendimas dėl plėtros priimtas atsižvelgiant į dabartinių darbuotojų sėkmę ir augančią talentų paklausą pramonės sektoriuje.

„Eisfeld Ingenieure“ aktyviai ieško statybos inžinierių ir studentų, norinčių dirbti tarptautinėje įmonėje, glaudžiai susijusioje su idėjomis, kuriomis siekiama optimizuoti viso statybų projektavimo proceso našumą. Bendrovė tikisi per ateinančius dvejus metus pasamdyti 20 statybos inžinierių, taip pat suteikti galimybę stažuotis.

Kaselyje įsikūrusi „Eisfeld Ingenieure“ turi 75 metų statybos inžinerijos patirtį. Taikydama naujausią BIM (statinio informacinio modeliavimo) programinę įrangą ir užtikrindama ekonomiškus bei aplinką tausojančius procesus, įmonė įtraukia naujoves ir siūlo į ateitį orientuotus statybos inžinerijos sprendimus.

2019 m. įkurtas bendrovės Vilniaus padalinys dalyvauja kuriant pagrindines „Eisfeld Ingenieure“ paslaugas. Kurdama dirbtinio intelekto sprendimus statybų sektoriui, „Eisfeld Ingenieure“ labai prisidėjo prie šalies dirbtinio intelekto kūrėjų bendruomenės pasiekimų. Lietuvos komanda yra atsakinga už statybos pramonės skaitmeninio planavimo procesų valdymą ir tvarkymą. Dėl pramonės sektoriuje vykstančių pokyčių bendrovė planuoja išplėsti savo Vilniaus padalinį, pasiūlydama darbą dar dvidešimčiai BIM inžinierių.

Pasak „Eisfeld Ingenieure Lithuania“ vadovo Michaelo Eisfeldo, verslo aplinka Lietuvoje ir vietos talentų prieinamumas buvo reikšmingiausi veiksniai priimant sprendimą dėl tolesnės įmonės plėtros šalyje.

„Mes tikrai viršijome savo lūkesčius Lietuvoje. 2019 m. mūsų pirminis planas buvo per ateinančius metus suburti 20 specialistų komandą. Jau dabar Vilniuje dirba 15 specialistų, o kitais metais įmonė planuoja plėstis – ketinama pasamdyti dar 20 naujų statybos inžinierių. Mums padarė įspūdį vietos talentų profesionalumas ir atsidavimas darbui“, – sako M. Eisfeldas.

Pasak laikinai einančio „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus pareigas Gedimino Koryznos, malonu matyti, kad tokios naujoviškos inžinerijos bendrovės kaip „Eisfeld“ nusprendžia pasitelkti mūsų šalies talentus savo verslo plėtrai.

„Tikimės, kad „Eisfeld“, bendradarbiaudama su techniniais universitetais, augins šalies kompetenciją šiuolaikinių statybos inžinerijos sprendimų srityje“, – sako Gediminas Koryzna.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video