Top Baneris

„Visma Tech“ įsikurs „Artery“ verslo centre: įvardino priežastis ir lūkesčius

2022 lapkričio 22 d.
w Artery verslo centras 1
Pasidalykite straipsniu

Viena didžiausių informacinių technologijų įmonių Lietuvoje „Visma Tech“ sudarė 3000 kv. m biuro patalpų nuomos sandorį su sostinės Konstitucijos pr. kylančio verslo centro „Artery“ vystytojais. Planuojama, kad į Danielio Libeskindo projektuojamą pastatą Norvegijos kapitalo įmonė įsikels ateinančių metų pabaigoje. Sutartis su IT bendrove tapo didžiausiu 2022 m. IV ketvirčio biurų nuomos sandoriu Lietuvoje.

Anot „Visma Tech” generalinio direktoriaus Agniaus Paradniko, sprendimas persikelti į naujas patalpas buvo priimtas atsižvelgiant į įmonės plėtros perspektyvą, darbuotojų poreikius ir viziją, kuri sutampa su 2023 m. rudenį duris atversiančio A+ klasės verslo centro išskirtinumais.

„Tai didelis žingsnis mūsų įmonei, todėl džiaugiamės, jog priėmėme vieningą sprendimą pasirinkdami D. Libeskindo projektuojamą „Artery“ verslo centrą. Šiame atsinaujinimo etape turėsime visas galimybes dar labiau augti ir realizuoti savo viziją išsaugant „Visma“ vertybes.

Vienas iš mūsų pasirinkimų kriterijų – perspektyvi lokacija. Iki šiol buvome įsikūrę netoliese, Konstitucijos pr. širdyje, todėl esame prisirišę prie šios vietos. Mums svarbu jausti miesto pulsą, jau susiformavome įpročius, kurių nenorėjome keisti. Taip pat, kaip atsakingai įmonei, mums svarbios energetiškai efektyvios, moderniais žaliosios energetikos sprendimais paremtos erdvės, kuriose užteks vietos apsigyventi visiems“, – teigia A. Paradnikas.

Biuro kūrimo etape, anot A. Paradniko, lemiami sprendimai priklauso darbuotojams: nuo pastato pasirinkimo, patalpų išplanavimo iki įvairiausių kitų idėjų, kurias kolegos galės fiksuoti atvirose formose. Daugiausia pageidavimų, anot įmonės vadovo, sulaukta dėl bendrųjų erdvių įrengimo – tarp populiariausių norų buvo šaldytuvas, pripildytas užkandžių ir gėrimų, žaidimų kambarys, poilsio ir miego zona, biblioteka, sporto salė bei daug augalų biuro erdvėse.

Projektuojant patalpas, numatyta 100 kv. m. dydžio erdvė vidaus ir išorės mokymų renginiams, biblioteka, darbuotojų patogumui per abu pastato aukštus bus išdėstytos kavos zonos. Standartiniai susitikimų kambariai bus iškeisti į neformalias susitikimų ir laisvalaikio erdves su patogiomis sofomis ir televizoriais – tokį sprendimą įmonė priėmė siekiant išlaikyti jau antraisiais namais tapusią biuro atmosferą.

Naujojo „Visma Tech“ biuro kūrimo procese aktyviai dalyvaujantys darbuotojai lėmė ir kitus būsimų patalpų išskirtinumus – darbuotojų vaikams bus įrengtas specialus žaidimų kambarys su funkcionaliomis darbo vietomis tėvams. Darbuotojams taip pat bus išskiriamas papildomas biudžetas darbo kabinetų individualizavimui. 

Biuro interjero koncepcija rūpinsis „Mild Studios“ architektai, kurie naują erdvę pripildys žaluma bei natūralia šviesa – tikimasi, kad šios detalės sukurs ne tik jaukumo jausmą, bet ir skatins produktyvumą. Ankstesnis įmonės sprendimas įkurti atskirus darbo kabinetus bus įgyvendinamas ir naujose patalpose.

Šiuo metu įmonė nuomojasi patalpas dviejuose verslo centro „3 Burės“ pastatuose – Giedraičių ir Lvivo g. Tačiau pastebėjus, kad toks sprendimas didina atskirtį tarp kolegų, naujose patalpose visos bendros zonos bus išdėstytos vienoje 1800 kv. m dydžio erdvėje šeštame aukšte, o uždari darbo kabinetai bus išplanuoti per du aukštus.

Marius Žemaitis, bendrovės „Lords LB Asset Management“ fondų valdytojas, teigia, kad „Visma Tech“ prisijungimas sustiprins pastate buriamą inovatyvių, veržlių ir atsakingų verslų bendruomenę.

„Džiaugiamės, kad nuomininkai renkasi „Artery“ atsižvelgdami ne tik į komunikuojamas vertes, bet ir  rinkoje vis svarbesnę vietą užimantį tvarumo aspektą. Verslo centre įrengti inžineriniai sprendimai leis nuomininkams efektyviai naudoti energiją. Pradedant inovatyviomis šildymo, vėdinimo, oro drėkinimo ir kondicionavimo sistemomis, baigiant su pastato fasadu susiliejančiais saulės kolektoriais ir energiją generuojančiais išmaniaisiais liftais“, – sako M. Žemaitis.

2023 m. rudenį Vilniaus Konstitucijos pr. duris atversiantis JAV architekto D. Libeskindo projektuojamas A+ energinio naudingumo klasės verslo centras „Artery“ pasižymės inovatyviais tvarumo bei inžineriniais sprendimais. 20 aukštų pastate, kuriam bus siekiama suteikti pasaulinį „BREEAM Excellent New Construction“ sertifikatą, įsikurs viešosios erdvės su restoranų, kavinių, mažmeninės prekybos ir paslaugų zonomis, o 35 m aukščio atriumas visuomenei bus atviras visą parą.

Siekiant skatinti verslo centro darbuotojus ir svečius keliauti tvariau, pastate bus įrengta dviračių saugykla ir vienas didžiausių Vilniuje elektrinių automobilių bei paspirtukų įkrovimo vietų kompleksų. Itin patogioje lokacijoje iškilsiantis verslo centras suteiks galimybę įrengta požemine perėja lengvai pasiekti ir Europos aikštę, ir Baltąjį tiltą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video