Top Baneris

Virš „Sand Offices“ verslo centro iškeltas statybų pabaigtuvių vainikas

2024 gegužės 29 d.
SandOffices2
Pasidalykite straipsniu

Šią savaitę užbaigti konstrukciniai „Sand Offices“ verslo centro statybų darbai. Ta proga virš pastato iškeltas vainikas. Vilniaus Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankirtoje kylančio verslo centro statybos prasidėjo šių metų sausio mėnesį.

Statybas planuojama baigti šių metų pabaigoje.

„Projektas išskirtinis ir savo vietos istorija, kuri įkvėpė verslo centro konceptą. Prieš kelis šimtus metų šioje vietoje veikė molio kasyklos bei plytinės, tuo metu čia dirbę darbininkai iškasdavo mamutų kaulų. Tuo garsėjo ši vieta. Dėl to „Sand Offices“ fasado apdailai pasirinkome smėlio spalvos atspalvį turinčias klinkerines plytas“, – pasakoja Andrius Barštys, SBA grupės investicijų valdymo bendrovės „Capitalica Asset Management“, vystančios „Sand Offices“ verslo centro statybų projektą, bendraturtis ir valdybos pirmininkas.

Naujasis verslo centras taip pat plėtojamas laikantis BREEAM Excellent standartų: „Žaliosios erdvės, elektromobilių įkrovimo stotelės, dviračių saugykla, vietoje veikiantis restoranas, dušai – šiuolaikinėje biurų rinkoje yra ne naujovė, o būtinybė, higiena. Naujo biuro ieškantys nuomininkai šiuo metu dairosi vietų, kurios būtų ne tik komfortiškos, bet ir tvarios, estetiškai patrauklios“, – sako A. Barštys.

Projekto statybai šiuo metu skirta apie 13 mln. Eur, numatoma vertė – 30 mln. Eur.

Objektą projektavo studija „Aketuri architektai“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video