Top Baneris

Vingio parko prieigose įsikurs pirtis, kavinė ir naujos poilsio zonos

2022 kovo 30 d.
Vingio parko prieigos
S. Žiūros / Vilniaus sav. nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniuje, Vingio parko prieigose, per dvejus metus įsikurs viešoji pirtis, kavinė ir naujos poilsio zonos, trečiadienį pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.

Viešoji pirtis, lauko krioklys ir nauja kavinė įsikurs ilgą laiką neveikusiame M. K. Čiurlionio g. 88A esančiame pastate prie įėjimo į Vingio parką iš Naujamiesčio pusės.

Anot savivaldybės, viešą konkursą laimėjusi viešoji įstaiga „Talka talka“ ketina veikloms pritaikyti visą pastatą, paviljoną viršuje ir pasiūlyti naujų veiklų aplinkui esančioje žaliojoje zonoje. 

Pasak laimėtojo, būsima pirtis bus atvira visiems sostinės gyventojams. Poilsio zonoje lauke planuojama įrengti šalto vandens krioklį, kuris bus siūlomų pirties paslaugų dalis.

Dalyje patalpų įsikurs kavinė „Druska Miltai Vanduo“.

Kaip pranešama, naujoje erdvėje planuojama organizuoti ir įvairius kultūrinius renginius – paskaitas, performansus, koncertus ir pan.

Šiltuoju metų laiku rytais paviljone arba ant pievos planuojami įvairūs užsiėmimai – judesio, šokio ir sporto veiklos. 

Į objektą ketinama investuoti apie 200 tūkstančių eurų.

Anot savivaldybės, objektas bus įveiklintas trimis etapais. Pirmiausias bus atliktas patalpų techninis įvertinimas ir komunikacijų įvedimas, vėliau – paviljono, kavinės ir lauko erdvės struktūrų projektavimas, gamyba ir įrengimas, o galiausiai rūsio dalies – pirties, dušų, tualetų, virtuvės ir lauko krioklio įrengimas.

 

Šaltinis: Vilniaus sav.

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video