Top Baneris

Vilniuje bus asfaltuota beveik 40 kilometrų gatvių

2016 birželio 1 d.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės savivaldybė tęsia aplinkos tvarkymo darbus mieste – pradėjusi masinį įvažiavimų į kiemus remontą, ėmėsi ir gatvių bei žvyrkelių asfaltavimo. Pirmieji asfaltavimo darbai šiąnakt pradėti Laisvės prospekte. Čia nuo Buivydiškių iki Žemynos gatvės bus paklota nauja asfaltbetonio danga. Vėliau darbai persikels į kitas – Kęstučio, Kalvarijų, Tuskulėnų gatves.

Pirmiausia bus tvarkomos gatvės, kuriomis per parą pravažiuoja daugiausia asmeninių arba viešojo naudojimo transporto priemonių, kur daugiausia provėžuotų arba jau anksčiau remontuotų vietų ir nelygumų. Taip pat atsižvelgiama ir į dažnus pačių gyventojų prašymus.

Vilniečiai greit pajus teigiamus ir labai reikalingus pokyčius savo kasdienėse kelionėse į darbus ir ugdymo įstaigas: šiemet planuojama iš viso išasfaltuoti 33,4 kilometrų gatvių, taip pat planuojama asfaltą pakloti 5,75 km žvyrkelių. Pernai buvo išasfaltuota 37,9 kilometrų gatvių ir 2,8 km žvyrkelių.

Darbai bus vykdomi Savanorių prospekte, Nemenčinės plente, Stepono Batoro, Titnago, Sakališkių, Taikos, Kovo 11-osios, Pašto, Žolyno, Mileišiškių, Salininkų, Čekoniškių, Vinco Kudirkos ir Santariškių gatvėse.

Taip pat planuojama išasfaltuoti 5,75 km žvyrkelių Varnės g., Užusienio g., Rodūnios kelyje, Platiniškių g., Rytų g., Liepų alėjoje, Juodvarnių g. ir Broniaus Krivicko g.

Visiems šiems darbams atlikti reikės 4,7 mln. eurų. Šios lėšos bus panaudotos iš Kelių priežiūros ir plėtros programos, kurias Vilniaus miestui skyrė Susisiekimo ministerija.

Norint išvengti spūsčių pagrindinėse miesto gatvėse, remonto darbai vyks naktimis. Kadangi darbų metu bus ribojamas eismas, gyventojų Vilniaus miesto savivaldybė atsiprašo už laikinus nepatogumus ir ypač prašo būti atidiems. Apie konkrečius eismo ribojimus savivaldybė iš anksto bendruomenę informuos atskiru pranešimu.

Gatvių asfaltavimas šiemet – tik viena iš vilniečių gyvenamosios aplinkos gerinimo programos dalių: iš viso bus suremontuota daugiau kaip 440 įvažiavimų į daugiabučių namų kiemus, paklota daugiau kaip 9 km naujų šaligatvių, sutvarkyta dalis esamų dviračių takai, įkurta 10 naujų skverų.

Planuojamas remontuoti gatves ir žemėlapį rasite: www.vilnius.lt/gatviuremontas

Vilniaus m. savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video