Top Baneris

Vilniuje prasidėjo didžiausio Lietuvoje automobilių centro statybos

2021 kovo 10 d.
Tokvila Savanoriu pr. 3
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės „Toyota“ centras „Tokvila“ plečiasi – Savanorių prospekte pradedamas statyti naujas modernus 12 mln. eurų vertės automobilių centras. Jis sudarys sąlygas ne tik teikiamų paslaugų apimčiai plėsti, bet ir dabar Vilniaus miesto centre veikiantį bendrovės saloną paversti viena didžiausių „Toyota“ techninės priežiūros ir remonto bazių Baltijos šalyse.

Naujame 11 tūkst. kvadratinių metrų ploto centre „Tokvila“ bus įrengtas naudotų automobilių pardavimo salonas, kėbulų remonto dirbtuvės, biurų ir techninės patalpos, taip pat prekybos bei sandėliavimo patalpos nuomai. Tai bus didžiausias automobilių pardavimo ir techninio aptarnavimo centras Lietuvoje.

Nuo 2022 metų antrojo ketvirčio pradėjus dirbti naujam padaliniui, dabar miesto centre įsikūrusiame salone veikiantis kėbulų remonto cechas bus iškeltas į naują pastatą, o laisvos patalpos Žalgirio gatvėje išnaudotos serviso paslaugų bei naujų automobilių ekspozicijai plėsti.

Tokvila Savanoriu pr. 1

Savanorių prospekte numatoma daugiau nei 250 naudotų automobilių ekspozicija po stogu su patogia klientų aptarnavimo erdve bei kavine. Nepaisydami metų laiko ar oro sąlygų, pirkėjai galės patogiai apžiūrėti ir išsirinkti jiems tinkamiausią naudotą automobilį.

A++ energinio efektyvumo pastatui šildyti ir vėsinti bus naudojama geoterminė energija, naujos kartos dažymo įrenginiai su šilumos rekuperacija taupys iki pusės visos iš dujų gaminamos šilumos ir leis mažinti CO2 išmetimą į aplinką.

Automobilių paruošimo dažyti metu bus naudojami efektyvūs dulkių filtravimo ir surinkimo įrenginiai, o dažymo metu – nekenksmingi, vandens pagrindu pagaminti dažai. Ateityje ant pastato stogo ketinama įrengti saulės energijos modulius.

Tokvila Savanoriu pr. 2

Šio statybos projekto įgyvendinimu besirūpinančios bendrovės „Merko statyba“ generalinis direktorius Saulius Putrimas pabrėžia, kad „Tokvilos“ plėtros projekto įgyvendinimas įmonei yra svarbus ne tik dėl reikšmingo įvertinimo, tačiau ir abipusio pasitikėjimo.

„Džiaugiamės, kad „Tokvila“ įvertino mūsų profesionalumą ir patikėjo vieno moderniausių autocentrų statybas. Jau daugiau nei 30 metų dirbdami Lietuvos ir kitų Baltijos šalių rinkose, statydami gyvenamuosius namus bei verslo pastatus tiek šalies, tiek užsienio kapitalo įmonėms sukaupėme daug patirties. Įgyvendindami šį projektą pasinaudosime ir kolegų iš „Merko Ehitus“ grupės patirtimi, mat jie neseniai baigė statyti autocentrus Norvegijoje ir Estijoje“, – sako S. Putrimas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video