Top Baneris

Vilniuje pradėtos modernaus logistikos centro statybos

2016 balandžio 6 d.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniuje pradėtas statyti modernus 10 mln. eurų vertės logistikos kompleksas. Tai – bendras Lietuvos, Vokietijos ir Norvegijos projektas. Vokietijos kapitalo bendrovė „Rhenus Svoris“, kartu su pagrindine investuotoja – Norvegijos kompanija „Baltic Sea Property“, stato 12 tūkst. kv. metrų ploto sandėlius ir 2 tūkst. kv. m biuro patalpas Metelių gatvėje. Į naująjį logistikos kompleksą bendrovė persikels jau po metų, čia bus sukurta keliasdešimt naujų darbo vietų.

„Užsienio kapitalo investicijos į šį naują logistikos centrą – didžiulis indėlis į sostinės ekonominę plėtrą. Vilnius šiandien yra tapęs viena labiausiai augančių senojo žemyno sostinių ir tikru ateities Europos miestu. Tam, kad ir toliau sėkmingai augtume, pritrauktume talentų ir investicijų, Vilniui gyvybiškai svarbu plėsti infrastruktūrą ir sudaryti sąlygas verslui čia dirbti ir kurti“, – kalbėjo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

logistikos_centras_vln_1

Šio svarbaus verslo objekto statybų pradžios renginyje dalyvavęs Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius džiaugėsi, kad ilgametės Lietuvos partnerės Vokietija ir Norvegija toliau plečia savo įmonių veiklą Lietuvoje, taip stiprindamos mūsų šalies ekonomiką ir verslą, taip pat užsienio partnerių pasitikėjimą. „Lietuvos geografinė padėtis – pusiaukelė tarp Rytų ir Vakarų – verslui sudaro galimybes pasinaudoti puikiai išplėtota logistikos infrastruktūra, prekėms keliaujant abejomis kryptimis. Sveikinu įmonių „Rhenus Svoris“ ir „Baltic Sea Property“ investicijas Lietuvoje ir linkiu toliau sėkmingai plėtoti savo veiklą“, – sakė premjeras.

Į logistikos centro statybą investuoja norvegų bendrovė „Baltic Sea Property“. Pagal sutartį ji objektą pastatys, o „Rhenus Svoris“ jį nuomosis ilgiau negu 10 metų.

logistikos_centras_vln_2

„Tai ilgai planuotas ir subrendęs žingsnis – papildomos erdvės mums reikės ir naujiems plėtros sumanymams įgyvendinti. Šiuo metu nuomojamos patalpos jau yra per mažos, o naujas centras padės efektyviau planuoti veiklą ir taupyti“, – sakė „Rhenus Svoris“ bendrovės generalinis direktorius Arūnas Bertašius.

Pasak A. Bertašiaus, dėl bendro projekto derybos su Norvegijos bendrove nebuvo ilgos ir sudėtingos, nes sutapo abiejų pusių interesai. „Baltic Sea Property“ domina ilgalaikės investicijos į nekilnojamąjį turtą su patikimais nuomininkais, o „Rhenus Svoriui“ svarbi tiksli investicijų kaina.

logistikos_centras_vln_4

Pabrėžiant būsimo statinio vertę ir tvirtumą bei Vokietijos kapitalo bendrovės „Rhenus Svoris“ logistikos centro sėkmingą veiklą tarptautiniu mastu, statybų pradžios ceremonijos metu buvo įmūrytas simbolinis kertinis akmuo, kurį atnešė stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Žydrūnas Savickas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video