Top Baneris

Vilniuje pradedamos prestižinių butų projekto „Algirdo 3“ statybos

2022 vasario 15 d.
algirdo 3 arches
„arches“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus miesto savivaldybė išdavė statybos leidimą sostinės Naujamiestyje, Algirdo g. esančiame sklype, statyti prestižinės klasės gyvenamąjį projektą „Algirdo 3“. Projektą vystanti nekilnojamojo turto (NT) plėtotoja „Realco“ skelbia iš karto pradedanti statybos darbus, taip pat informuoja, kad butų pardavimai startuos vėliau. Į projektą bendrovė planuoja investuoti apie 16 mln. eurų.

„Algirdo 3“ yra mūsų pirmas prestižinės klasės projektas Vilniuje. Siekėme, kad jis būtų išskirtinis, todėl dar kuriant projektinius pasiūlymus architektams suteikėme daug laisvės. Jie tai įvertino ir sukūrė puikų projektą. Norime jį išpildyti maksimaliai, todėl investuosime tiek į architektūrinius sprendinius, tiek į projekte naudojamas medžiagas, modernias technologijas“, – sako bendrovės „Realco“ vadovas Julius Dovidonis.

Beveik 0,5 ha ploto sklype suprojektuotas namų kompleksas su pastatų suformuojamu uždaru vidiniu kiemu – toks perimetrinis užstatymas yra būdingas šiai istorinei miesto daliai. Iš viso mažaaukštės statybos (2–5 aukštų) namų komplekse planuojami 96 skirtingo tipo būstai: „miesto namai“, penthauzai ir miesto butai. Pirmame pastato aukšte lygiagrečiai Algirdo g. numatytos 6 komercinės patalpos. Išskirtinę projekto viziją įgyvendina architektų studija „arches“.

„Nuo pradžių žinojome, kad „Realco“ šiame sklype nori įgyvendinti aukšto lygio gyvenamąjį projektą, kuris miestietišką gyvenseną paverstų dar patrauklesne. Netipiniai architektūriniai sprendimai, kuriamas naujamiesčiui būdingas uždaras, tačiau erdvus ir gyventojų interesams pritaikytas kiemas, itin kokybiškos natūralios apdailos medžiagos, maksimaliai privačios erdvės kiekvienam butui leis sukurti ypatingą aurą ir erdvės pojūtį. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad galutinis projekto vaizdas visiškai atitinka pirmines mūsų idėjas ir yra išlaikoma maksimaliai iškelta kokybės kartelė. Realizavus projektą, turėsime pavyzdinį aukščiausios klasės gyvenamųjų miesto namų kompleksą“, – sako vienas projekto „Algirdo 3“ architektų dr. Edgaras Neniškis.

Kad projektas orientuotas į išskirtinę ir tvarią gyvenimo kokybę, liudija ne tik kontekstualūs erdviniai-funkciniai sprendimai, bet ir planuojamos naudoti išmaniųjų namų technologijos, kokybiškos, ilgaamžės medžiagos. Pasak vieno iš „arches“ partnerio architekto E. Neniškio, projekto fasadų ir vidaus apdailoje vyraus rausvas natūralus akmuo, terasose ir balkonuose – ypatingu būdu apdorotas medis, kuris bus derinamas su stogo želdynais, taip pat naudojami multifunkciniai fasadiniai stiklai, ypatingas dėmesys skiriamas patalpų garso izoliacijai.

Išskirtinumo projektui suteiks ir urbanistiniai bei architektūriniai sprendimai, kurie užtikrins ypatingą dėmesį aplinkai ir būsimų naujakurių privatumui. Pastarąjį dar labiau sustiprins komplekse kuriamas gausiai apželdintas anglišką sodą primenantis vidinis kiemas su poilsio, žaidimo, sporto erdvėmis.

„Realco“ vadovas J. Dovidonis atviras – susidomėjimas projektu „Algirdo 3“ didžiulis ir neslūgsta nuo pirmos dienos, kuomet bendrovė paskelbė apie projekto planus. Visgi, projekto pardavimų starto rinkai teks palaukti.

„Labai laukėme, kada galėsime pradėti darbus projekto statybų aikštelėje, todėl džiaugiamės gautu statybos leidimu. Kalbamės su potencialiais statybų rangovais, sudarinėjame rangos sutartis, tačiau šį kartą būsime nepopuliarūs ir butų pardavimo pradžią skelbsime vėliau, statyboms įsibėgėjus, – atskleidžia J. Dovidonis.

Planuojama, kad projekto „Algirdo 3“ statybos truks dvejus metus.

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

 

Spaudos pranešimas – laisvai platinamos publikacijos žiniasklaidai, už kurių turinį redakcija neatsako. Dėl jų publikavimo sprendžiama atsižvelgiant į turinio aktualumą visuomenei. Pranešimų tekstas gali būti redaguojamas, siekiant jį konkretizuoti.

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video