Top Baneris

Vilniuje plėsis dangoraižių kompleksas „3 Burės“: statys ketvirtąją (2)

2021 balandžio 23 d.
Vilniaus biurų
Verslo kompleksas „3 Burės“.
Pasidalykite straipsniu

Verslo komplekso „3 Burės“ valdytojai „Eastnine Lithuania“ skelbia tarptautinį atvirą architektūrinį konkursą verslo centro plėtros galimybėms įvertinti. Konkurso tikslas – išrinkti geriausią architektūrinį sprendimą „ketvirtosios burės“ statyboms, papildant šiuo metu iš trijų dangoraižių sudarytą kompleksą.

Ambicingo projekto, kuris įsilies į verslo centrą prestižiniame Vilniaus rajone, Neries krantinėje,  konkurse ketinantys dalyvauti architektai turės išnagrinėti naujo vystymo galimybes „ketvirtosios burės“ statybai dabartinės antžeminės automobilių stovėjimo vietos aikštelės teritorijoje, sukuriant geriausią architektūrinį-urbanistinį sprendimą.

„Eastnine Lithuania“ direktorius Julius Niedvaras pabrėžia: „Projektui keliami ne tik aukščiausi architektūriniai ir kokybės reikalavimai, bet ir tvarumo filosofijos principai. Pasiūlytas sprendinys turės harmoningai derėti prie esamos urbanistinės aplinkos mastelio, sukurti jungtis su esama visuomeninių erdvių sistema, užtikrinant jų vizualinį ryšį su esamais objektais, išsaugoti miestui ir visuomenei svarbius vizualinius-erdvinius rakursus, būti draugiškas aplinkai ir žmonėms.“

3BURĖ
BURES 4

Konkursinių pasiūlymų organizatoriai lauks iki 2021 m. birželio 21 d. 12.00 val. Konkurse ketinantys dalyvauti architektai privalo registruotis iš anksto konkurso sąlygose nurodyta tvarka.

Su konkurso darbais visuomenė galės susipažinti nuo 2021 m. birželio 22 d.

Konkurso laimėtojus išrinks komisija, sudaryta atsižvelgiant į Lietuvos architektų rūmų „Laikinuosius architektūrinių konkursų organizavimo nuostatus“.

Verslo kompleksą „3 burės“ šiuo metu sudaro trys 17, 23 ir 24 aukštų pastatai. Dangoraižiai pasižymi ne tik išskirtine lokacija, neįprasta „burės“ architektūra ir unikaliu statybos būdu, bet ir atsakingu požiūriu į supančia aplinką bei verslo centre dirbančiųjų gerovę. Kone 60 000 m² kompleksas įvertintas „LEED Platinum“ bei „LEED O&M Platinum“ sertifikatais, patvirtinančiais visų aukščiausios klasės aplinkosaugos reikalavimų įgyvendinimą.

BURES 2
BURES 6
Nuotrauka 71
3bures 5
swedbank 3bures 7

Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Vilniaus grybai

    2021-04-27, 18:07  

    Kur jūs matot dangoraižius wilno artistai.Vilkipedia-Paprastai dangoraižiu laikomas ne žemesnis kaip 150 m aukščio arba ne mažiau kaip 40 aukštų pastatas.Deja tokių Lietuvoje nėra.

  • O Gi Mes

    2021-04-26, 22:54  

    Na, sveikintina idėja. Tikėkimes atrodys gražiai.

Rekomenduojami video