Top Baneris

Naujas kvartalas Vilniuje: šiek tiek britiško „kvapo“ išvengiant emigracijos

2016 rugsėjo 12 d.
Bendrovės „Concept Lofts“ vizual.
Bendrovės „Concept Lofts“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Pilaitės rajone, prie Vakarinio aplinkkelio, pradedamas įgyvendinti nekilnojamojo turto projektas „Naujoji Anglija“. Angliško tipo dviejų aukštų butų kvartalas su asmeniniais kiemeliais įsikurs 1,99 ha plote. NT projektų plėtotoja bendrovė „Concept Lofts“ į šį projektą ketina investuoti daugiau nei 6 mln. eurų.

Mažaaukštės statybos projekte numatyti 25 pastatai, kuriuose suprojektuoti 139 butai. Gyvenvietėje pirmojo etapo metu 4–7 butų pastatuose bus įrengtas 71 dviaukštis butas. „Naujosios Anglijos“ projektas įgyvendinamas patogioje miesto vietoje – netoli Pilaitės, šalia Vakarinio aplinkkelio. Iš gyvenvietės miesto centras ir senamiestis pasiekiami per 10–15 min.

Projekto pardavimų vadovės Ilmos Stasiulytės teigimu, šis projektas unikalus ne tik britiškus town house namus primenančia architektūra, bet ir išskirtiniais savo privalumais.

„Tai tarsi daugiabutis, „išsibarstęs ant žemės“, kurio gyventojai jausis lyg gyventų nuosavame name. Kiekvienas būstas turės kiemelį su terasa ir privatumą užtikrinantį atskirą įėjimą. Be to, gyventojų patogumui, kiekvienas būstas turės po nuosavą automobilio vietą“, – teigia I. Stasiulytė.

Pasak vieno iš projekto autorių, architekto Sigito Kastecko, kiekviename 56 kv. m bute bus 3 funkcionaliai suplanuoti kambariai. „Pirmame aukšte įrengėme svetainę ir virtuvės zoną su valgomuoju, prieškambarį ir sanitarinį mazgą. Šį aukštą projektavome taip, kad gyventojai patirtų komfortišką erdvės pojūtį. Antrame aukšte bus įrengti du jaukūs miegamieji bei vonios kambarys“, – pasakoja S. Kasteckas.

Ypatingas dėmesys skirtas gyvenvietės bendrosioms erdvėms, kuriose bus įrengtas angliško tipo parkelis su poilsio zonomis ir vaikų žaidimų aikštelėmis.

Naujos gyvenvietės teritorija ribojasi su jaukiu miškeliu ir greta tyvuliuojančiais tvenkiniais, todėl „Naujosios Anglijos“ gyventojai visuomet turės galimybę pailsėti prie vandens, pasivaikščioti ar pabėgioti miško takeliais vos atvėrę namų duris.

B energinės klasės dviaukščių namų pirmojo etapo statybos darbai pradėti rugpjūčio pabaigoje, o duris naujieji būstai gyventojams atvers 2017 metų vasarą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video