Top Baneris

Vilniuje išduotas statybų leidimas verslo centrui „O2 Offices“

2022 vasario 7 d.
O2-Offices
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Estijos kapitalo NT plėtros bendrovės „Kapitel“ valdoma įmonė UAB „Agrėjas“ gavo statybą leidžiantį dokumentą 14.300 kv. m bendro ploto verslo centrui „O2 Offices“ Kernavės gatvėje Vilniuje, šalia Neries senvagės ežerų parko. Pačias statybas planuojama pradėti šį pavasarį, o nuomininkai verslo centre pradėtų kurtis nuo 2023 metų galo.

UAB „Agrėjas“ vadovė Amelija Rudenko teigia, kad pastarieji metai koregavo biuro sampratą ir darbuotojų lūkesčius. Todėl naujasis verslo centras yra plėtojamas siekiant pasiūlyti kuo daugiau privalumų, kurie buvo atrasti dirbant iš namų – gamtą, ramybę, erdvumą, trumpesnius atstumus, infrastruktūrą poilsiui ir bendravimui.

„Džiaugiamės galėdami šį verslo centrą vystyti išskirtinėje miesto vietoje – greta atnaujintų Neries senvagės ežerų ir ramių gyvenamųjų zonų, o kartu ir šalia pat pagrindinių eismo ašių bei verslo ekosistemų. Sieksime darniai integruoti pastatą į čia jau egzistuojančius procesus – turėsime atvirą žaliąjį kiemą, kviesime kaimynystės gyventojus aktyviai naudotis tiek juo, tiek numatoma parduotuve, maitinimo įstaigomis ir kita infrastruktūra“, – sako A. Rudenko.

Pavadinimas „O2 Offices“ projektui parinktas atsižvelgiant į aplinkinę gamtą, taip pat verslo centro funkcinius ir estetinius sprendimus. Verslo centro kūrybinė ir architektūrinė vizija siekė projektą pateikti kaip keturių klasikinių elementų – oro, ugnies, vandens ir žemės – įtaką formuojant šios vietovės aplinką ir reljefą. Tad deguonies motyvas pasirinktas kaip šiuolaikinis cheminis elementas, dalyvaujantis visose keturiose klasikinėse stichijose. Kartu deguonis verslo centro identitete panaudotas kaip gyvybės, augimo, energijos ir ryšių simbolis.

O2-Offices verslo centras
kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Ši kūrybinė vizija atsispindės ir verslo centro „O2 Offices“ interjero, eksterjero ir funkciniuose sprendiniuose – projekte numatyti vandens elementai, trys tik nuomininkams skirtos žaliosios terasos, restoranas, socialinės zonos ir kt.

Verslo centre Kernavės g. 86 numatyti du vieno pastato korpusai (5-ių ir 7-ių aukštų), komercinės patalpos ir restoranas, atviras žaliasis kiemas. Bendras nuomojamas plotas sieks 7.800 kv. m. Pastate numatytos 184 požeminės automobilių statymo vietos, infrastruktūra elektromobiliams, atskira 6-ių vietų antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė žmonėms su negalia, 44 vietų stoginė dviračių laikymui su galimybe įkrauti dviračių ir paspirtukų baterijas. Verslo centre taip pat suplanuoti persirengimo kambariai, dušai, aktyvaus poilsio kambarys, konferencijų salės.

„O2 Offices“ numatyta A++ energetinė klasė, pastatas bus serfikuojamas pagal BREEAM standartų sistemą, siekiant įvertinimo Very Good.

Jau vyksta derybos su galimais verslo centro nuomininkais ir potencialiais projekto generaliniais rangovais. Mažiausi nuomojamų biurų plotai prasidės nuo 25 kv. m.

„O2 Offices“ statybos projektą rengė architektūros biuras „City Projects“, o interjero ir aplinkos dizaino sprendimus kuria UAB „Metro architektūra“. Į projektą planuojama investuoti iki 18 mln. EUR. Verslo centrą vysto UAB „Agrėjas“, kuri priklauso „Kapitel“ grupei.

 

Spaudos pranešimas – laisvai platinamos publikacijos žiniasklaidai, už kurių turinį redakcija neatsako. Dėl jų publikavimo sprendžiama atsižvelgiant į turinio aktualumą visuomenei. Pranešimų tekstas gali būti redaguojamas, siekiant jį konkretizuoti.

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video