Top Baneris

Vilniuje baigtos didžiausios išparduotuvės „Vilnius Outlet“ statybos

2021 spalio 12 d.
vilnius outlet
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Prie Vakarinio Vilniaus aplinkkelio baigtos didžiausios išparduotuvių centro Lietuvoje „Vilnius Outlet“ statybos, kurias vykdė statybų bendrovė „Mitnija“.

Ramios architektūros, patogioje vietoje įsikūręs ir dydžiu išsiskiriantis prekybos centras „Vilnius Outlet“ užima net 62 tūkst. kv. m. ir yra A+ energinės klasės. Pastate turėtų veikti daugiau nei 150 įvairių paruotuvių, pramogų erdvės, kino teatras bei restoranai.

Aplink pastatą suplanuotos žaliosios zonos, terasos, fontanai ir vaikų žaidimų aikštelės. Taip pat bus įrengta 1,3 tūkst. vietų automobiliams.

„Vilnius Outlet“ išsiskirs moderniomis viešosiomis erdvėmis, plačiais koridoriais, stilinga vaikų erdve ir želdiniais.

„Vilnius Outlet“ duris atvers kitą penktadienį – spalio 22 d. 

Projekto architektai – Gedimino Jurevičiaus studija.

50 proc. akcijų projektą įgyvendinančios UAB „Trečioji kregždė“ priklauso AB „Ogmios centras“ kartu su UAB „3K investicija“, o 49,5 proc. akcijų lygiomis dalimis valdo „MG Baltic Investment“ ir verslininko Rolando Vingilio valdoma bendrovė „Extera Baltic“. 

statyba ir architektura

Žurnalas „Statyba ir architektūra“‎‎ 2022 metais minės šimto metų istorijos jubiliejų. Tai ilgiausiai Lietuvoje leidžiamas leidinys apie statybą ir architektūrą, svarbiausių statybos projektų ir architektūros raidos metraštininkas.

Puslapyje sa.lt/100 leisimės į amžių trunkančią Lietuvos statymo istoriją.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video