Top Baneris

Vilniuje baigtos 35 mln. eurų vertės prekybos centro statybos

2021 gruodžio 13 d.
prekybos centras pasilaiciai
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus Pašilaičių rajone pastatytas naujas prekybos centras „Pašilaičiai PC“, kuriame šią savaitę duris atveria „Maxima“ parduotuvė bei statybinių ir apdailos medžiagų parduotuvė „Ermitažas“ su „įvažiuoji – perki“ zona. Statant prekybos centrą, išplėsta ir modernizuota aplinkinė susisiekimo infrastruktūra. Investicijos į šį projektą siekia 35 mln. eurų, jo statybos užbaigtos anksčiau nei planuota. 

Greta Vakarinio aplinkkelio Vilniaus Pašilaičių rajone, Pavilnionių g. 55, šią savaitę duris atveria naujas 32 tūkst. kv. m ploto prekybos centras, kuriame įsikūrė 7 tūkst. kv. m ploto „Maxima“ parduotuvė, 13,5 tūkst. kv. m ploto „Ermitažo“ tinklo parduotuvė su zona „įvažiuoji – perki“ bei mažesni, įvairias prekes ir paslaugas siūlantys nuomininkai, kurie užima dešimtadalį prekybos centro ploto.

Projektą išplėtojo bendrovė „Dakus“, finansavo Luminor bankas, statybas įgyvendino Generalinis rangovas „Baltijos pašvaistė“.

„Šio projekto įgyvendinimas buvo techniškai sudėtingas dėl nelygaus, nuožulnaus sklypo reljefo. Esame dėkingi partneriams „Baltijos pašvaistė“, kurie ne tik įveikė techninius iššūkius, profesionaliai suvaldė projektą sudėtingu laikotarpiu, kai strigo medžiagų tiekimas, bet ir užbaigė darbus anksčiau nei planuota, todėl prekybos centrą galime atidaryti prieš Kalėdas, gruodžio 16 dieną“, – sako projekto vadovė Živilė Žygienė.

Antžeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse ir daugiaaukštėje saugykloje įrengta apie 650 vietų prekybos centro lankytojų automobiliams.

Vieta leidžia būti arčiau klientų

„Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė teigia, kad nauja parduotuvė „Pašilaičiai PC“ prekybos centre duris atvėrė itin patogioje vietoje – šalia įsikūrę nemažai daugiabučių, tad žmonės galės kasdieninėmis prekėmis pasirūpinti visai netoli namų. 

„Tikime, kad naujos parduotuvės atidarymas palengvins Pašilaičių mikrorajono ir aplinkinių gyventojų kasdienybę. Taip pat šioje „Maximoje“ bus patogu apsipirkti ir keliaujantiems Vilniaus vakariniu aplinkkeliu. Parduotuvėje įrengta savarankiško pirkinių skenavimo technologija „Scan&Go“ – ja naudodamiesi klientai galės apsipirkti dar greičiau ir saugiau. Naujoje parduotuvėje pirkėjai ras platų kulinarijos bei konditerijos prekių, šviežio ir šaldyto maisto produktų asortimentą“, – pasakoja E. Dapkienė.

pasilaiciai pc

„Ermitažo“ Marketingo ir pardavimų skatinimo vadovė Ieva Vasiliauskienė sako, kad tinklo plėtrai „Pašilaičiai PC“ prekybos centras pasirinktas dėl patogaus privažiavimo ir miesto vakarinės dalies plėtros.

„Plečiasi  vakarinės sostinės dalies rajonai, nuosavų namų kompleksai. Matome augančią statybos, apdailos, pramoninių, sodo bei daržo prekių paklausą šioje miesto dalyje ir stengiamės būti arčiau mūsų klientų. Naujojoje parduotuvėje įrengta „įvažiuoji-perki“ zona – tai labai patogu perkant sunkias didelių gabaritų prekes. Taip pat įrengėme prekių atsiėmimo punktą su patogia, apgalvota laukimo zona perkantiems mūsų elektroninėje parduotuvėje“, – kalba I. Vasiliauskienė.

Išplėsta transporto infrastruktūra

Dalis projekto investicijų skirta susisiekimo infrastruktūros atnaujinimui bei išplėtimui, įrengiant automobilių viaduką nuo Vakarinio aplinkkelio, naujas gretutines gatves, leidžiančias tolygiau paskirstyti srautus. 

„Bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe suplanavome transporto schemą aplink prekybos centrą, kad būtų optimizuoti srautai ir padidintas transporto pralaidumas. Įrengėme naujas gatves, viaduką, taip pat atnaujinome jau esančią infrastruktūrą – modernizavome sankryžas, šviesoforus, šaligatvius, įrengėme triukšmą slopinančias sienas“ – sako Živilė Žygienė.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video