Top Baneris

„Vilniaus vandenys“ ieškos naujų šeimininkų savo pastatams

2016 rugsėjo 12 d.
Šarūno Mažeikos / BFL nuotr.
Šarūno Mažeikos / BFL nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Bendrovė „Vilniaus vandenys“ pranešė ketinanti parduoti sostinės Dominikonų gatvėje įsikūrusios centrinės būstinės pastatus. Senamiestyje šiuo metu yra įsikūrusi ir pagrindinė „Vilniaus vandenų“ būstinė, ir klientų aptarnavimo skyrius. „Vilniaus vandenų“ centrinė buveinė įsikūrusi dviejuose pastatuose – Dominikonų g. 9 ir 11, kurie sudaro vieną bendrą kompleksą. Bendras šių pastatų plotas yra maždaug 2,5 tūkst. kvadratinių metrų.

Ši vieta nėra patogi nei bendrovės klientams, nei jos darbuotojams – istoriniuose pastatuose itin sudėtinga tinkamai įrengti ar atnaujinti biuro ir klientų aptarnavimo patalpas, nėra tinkamų automobilių stovėjimo aikštelių, brangus šių pastatų šildymas.

Parduodant pastatus „Vilniaus vandenims“ talkins tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Colliers International Advisors“. Viešąjį pirkimo konkursą laimėjusi bendrovė turės parengti galimybių studiją, pateikti rekomendacijas dėl parduodamų pastatų kainos, ieškoti potencialių pirkėjų, suteikti tarpininkavimo ir kitas su turto pardavimu susijusias paslaugas.

„Vilniaus vandenų“ generalinio direktoriaus Aido Ignatavičiaus teigimu, galutinis sprendimas dėl Dominikonų gatvėje esančių pastatų pardavimo bus priimtas gavus konsultantų rekomendacijas. O pats pardavimas tokiu atveju vyks viešo ir skaidraus aukciono būdu.

Ateityje „Vilniaus vandenų“ centrinę būstinę planuojama iš vaizdingo Vilniaus senamiesčio perkelti į tokio pobūdžio bendrovei žymiai tinkamesnį, patogesnį ir pigesnį biurą kitoje miesto dalyje.

Ekspertų vertinimais, priėmus teigiamą sprendimą dėl pastatų pardavimo, šis procesas galėtų užtrukti maždaug 9–12 mėnesių.

„Ateityje sieksime, kad dauguma įmonės darbuotojų įsikurtų vienoje vietoje ir taip dirbtų kuo efektyviau. Taip pat jau šiandien aišku, kad klientų aptarnavimo skyrius turi įsikurti klientams patogesnėje vietoje“, – teigė A.Ignatavičius.

Bendrovė „Vilniaus vandenys“ taip pat naudoja administracines patalpas Vilniaus Savanorių prospekte, Maironio gatvėje bei kitose miesto dalyse.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video