Top Baneris

Vilniaus senamiestyje statomo „Sanguškų parko“ rangovu pasirinkta „Naresta“

2024 balandžio 3 d.
Sangusku parkas vaizdas is drono
Studijos „Heima“ vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

Naujų apartamentų komplekso „Sanguškų parkas“ Vilniaus senamiestyje vystytoja RELEVEN pasirašė šio objekto generalinės rangos sutartį su statybų bendrove „Naresta“. Iš karto po sutarties pasirašymo pradedami ir daugiau kaip 12 tūkst. kv. metrų ploto „Sanguškų parko“ statybos darbai, kuriuos ketinama baigti pirmąjį 2026 m. pusmetį.

„Šią turtingos istorijos, kadaise LDK didikams priklausiusią vienuolynų kaimynystės teritoriją bjaurojo per sovietų okupaciją statyti garažai ir sandėliai. Kartu su „Naresta“ prikeldami šią vietą atlyginsime senamiesčiui dešimtmečius darytą žalą. Sukursime žalią, patogią, prie aplinkos spalvomis ir architektūra derančią erdvę įvairiems gyventojų poreikiams. „Naresta“ – patikimas mūsų partneris, su kuriuo dirbome jau ne viename projekte, tad kartu su pirkėjais ir investuotojais tikimės kokybės ir patikimumo“, – sakė RELEVEN direktoriaus pavaduotojas Viktoras Zubrecovas.

c16
Studijos „Heima“ vizualizacija

„Sanguškų parkas“ statomas Žiupronių gatvėje, šalia Misionierių bažnyčios ir Subačiaus bei Daukšos gatvių sankirtos. Čia bus įrengti 55 butai, 11 poilsio ir 13 komercinės bei administracinės paskirties patalpų. „Sanguškų parkas“ siūlys nuo 30 iki 224 kvadratinių metrų ploto tvarius A++ klasės butus, rašoma įmonės pranešime spaudai.

„Sanguškų parkas“, kurio architektūrinį projektą kūrė studija „Heima“, pasižymės patogumu ir tvarumu, namai vizualiai atlieps šiltą, pastelinį aplinkinių senamiesčio pastatų spalvų koloritą, jų apdaila atkartos istoriniams Vilniaus pastatams būdingus elementus.

RELEVEN investicijos į „Sanguškų parką“ per visą statybų laikotarpį sieks apie 40 mln. eurų.

„Sanguškų parko“ statybų pabaiga numatoma 2026 m. pradžioje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video