Top Baneris

Vilniaus savivaldybės komisija tirs, kodėl Paupio gatvėje nuvirto namo siena (2)

2023 sausio 16 d.
paupio griuvesiai scaled
Pasidalykite straipsniu

BNS

Sostinės savivaldybės sudaryta avarijos tyrimo komisija tirs, kodėl penktadienį Vilniuje, Paupio gatvėje, nuvirto namo siena.

„Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu bus sudaryta avarijos tyrimo komisija. Šiuo metu kalbamasi su Valstybine teritorijų planavimo ir statybos inspekcija ir bus užsakoma ekspertizė“, – BNS pirmadienį nurodė Vilniaus miesto savivaldybės atstovas Irmantas Kuzas.

Anot Statybos inspekcijos atstovės Rasos Kėkštienės, ši institucija savo ruožtu tirs šalia vykdomų statybos darbų valstybinę priežiūrą.

„Ten yra rekonstruojamas ūkinės paskirties pastatas. Atliksim valstybinės priežiūros tyrimą“, – sakė ji.

R. Kėkštienės teigimu, kitų pastatų valstybinę priežiūrą vykdys savivaldybė. Atstovė pažymėjo, jog komisijos tyrimas gali užtrukti apie 10–15 dienų.

„Kadangi viskas įvyko pastatytuose, priduotuose, gyvenamuose statiniuose, tad valstybinę priežiūrą vykdo savivaldybė“, – sakė ji.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) teigimu, pranešimas apie nuvirtusią dviejų aukštų mūrinio daugiabučio namo sieną gautas penktadienį, apie 18:55 valandą. Pažymima, jog atvykus gelbėtojams buvo aptikta nuslinkusi Vilniaus miesto sena gynybinė siena, ant kurios viršaus buvo pristatyta nauja siena.

Pasak PAGD, iš įvykio vietos buvo evakuota 15 žmonių. Į įvykio vietą iškviestas Statybos inspekcijos darbuotojas nustatė, kad keturių pastatų konstrukcijoms pavojaus nėra. 


Pasidalykite straipsniu
  Komentarai
  • The

   2023-01-18, 21:34  

   Na, čia lūšnų gerbėjai sulaukė to, jo ir reikėjo tikėtis. Pilnas Vilnius pūnančiū senų pastatų. O tinginiai vis bliauna , kad tai autentiška. Jiems stiklainių matai nereikia .Pastatus reikia prižiūrėti, jie turi turėti apsauginį sluoksnį kaip tinkas , dažai kad apsaugoti juos nuo išorės oro poveikio . O dabar Vilniuje sienos aptrupėję , apipuvę , tik grafičiais išbjaurotos, tai tokių atvėjų galima tikėtis tik daugiau.

  • As

   2023-01-17, 12:44  

   Šiaip viskas gana akivaizdu atrodo. Tiesiog kažkas ant neremontuotos, pradėjusios irgi šlaito atraminės sienelės pastatė naują namą. Tai ta atraminė sienelė ir neatlaikė.

   Tas pats kaip su Gedimino kalnu kur ant naujai supiltų minkštų žemių sieną iš akmenų „atstatyti” sugalvojo. 🙂

  Rekomenduojami video