Top Baneris

Vilniaus Lazdynėliuose užbaigtas projektas „Būk čia by CITUS“

2024 kovo 25 d.
Buk cia by CITUS4
„Citus“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniuje, Lazdynėliuose, greta Bukčių miško formaliai baigtas projektas „Būk čia by CITUS“. Jo baigtumas 100 proc. pasiekė 2022 m. sausį, bet vyko teisiniai procesai dėl sklypo dalies, kaip rašo įmonė pranešime spaudai.

Projektas „Būk čia by CITUS“ buvo pristatytas 2019 m. rudenį, jo statybos prasidėjo po pusmečio – 2020 m. birželio mėn. Lazdynėliuose. Buvo pastatyti du A+ energinio efektyvumo klasės daugiabučiai namai su 96 butais (1–4 kamb., plotas – nuo 25 iki 99 kv. m) ir 5 kotedžais (4 kamb., plotas – 90 kv. m). Bendras projekto plotas siekė apie 5 600 kv. m; požeminėje aikštelėje įrengtos 104 automobilių parkavimo vietos.

Bendros investicijos į projektą siekė apie 6 mln. Eur.

Tai buvo pirmasis Lietuvoje į sportą ir aktyvų laisvalaikį orientuotas būsto projektas, kurio infrastruktūra – ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Vidiniame kieme buvo įkurtas „sporto maniežas“ su „cross-fit“ bei lauko treniruokliais, alpinizmo erdve vaikams, estafečių ir bėgimo trasa, sveikatingumo taku, šuolių į tolį aikštele, geriamojo vandens fontanėliu, poilsio zona, dviračių remonto stotele, stalo žaidimais ir kitomis sportuoti namų erdvėje padedančiomis bei skatinančiomis priemonėmis.

Projekto architektai – studija „Projektavimo sprendimai“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video