Top Baneris

Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos projektui – valstybinės svarbos statusas

2015 birželio 9 d.
Pasidalykite straipsniu

Vyriausybė pritarė, kad Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos ir pritaikymo kongresams, konferencijoms ir kultūriniams renginiams projektas būtų pripažintas valstybei svarbiu ekonominiu projektu.

Projekto tikslas – įrengti naują kongresų, konferencijų ir kultūrinių renginių centrą, skatinti ir plėtoti dalykinį, konferencinį turizmą, siekiant padidinti Lietuvos konkurencingumą bei žinomumą bei sudarant sąlygas pritraukti investicijas.

„Viena didžiausių turizmo plėtros ir Lietuvos konkurencingumo regione didinimo kliūtis – didelio konferencijų centro nebuvimas Vilniuje. Įgyvendinus Vilniaus koncertų ir sporto rūmų pritaikymo kongresų centrui valstybei svarbų ekonominį projektą, ne tik bus sutvarkytas Lietuvai istoriniu požiūriu svarbus pastatas, bet ir labai pagerės Lietuvos konkurencingumas verslo turizmo srityje“, – sako premjeras Algirdas Butkevičius.

Vyriausybės sprendimu, Vilniaus koncertų ir sporto rūmų pritaikymo kongresams, konferencijoms ir kultūriniams renginiams projektą pavedama įgyvendinti centralizuotai valdomo valstybės turto valdytojui – valstybės įmonei Turto bankui, panaudojant Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video