Top Baneris

Vilniaus centre esančios bažnyčios rekonstrukcijos konkurse varžysis du darbai

2023 kovo 17 d.
20181129 215241
Pasidalykite straipsniu

Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos organizuoja Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios pastato, Savičiaus g. 15, Vilniuje, rekonstrukcijos atviro architektūrinio projekto paslaugų pirkimą, kuriame buvo gauti du pasiūlymai. Su pasiūlymais galima susipažinti internetu, taip pat gyvai, Ramintojos bažnyčioje.

Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios pastatą planuojama rekonstruoti ir jame sukurti unikalų objektą, kuriame nebūtų apsiribojama religine veikla ir per Policijos vykdomas veiklas būtų skatinamas visuomenės pasitikėjimas vidaus tarnybos įstaigų veikla, didinamas visuomenės įsitraukimas į viešojo saugumo sritį, taip pat plėtojama dvasinėmis vertybėmis, etikos ir moralės normomis pagrįsta švietėjiška veikla. Konkurso tikslas – rasti šiuolaikiškus, lanksčius interjero sprendinius, kuriuose derėtų nauja ir sena, o pastatas būtų transformuotas taip, kad jame vienu metu viena kitai netrukdydamos galėtų vykti skirtingos veiklos, per erdvių manipuliacijas atsirastų pilietinių ir sakralinių funkcijų sinergija.

Projektas 777777

Vertinimo komisijos posėdis planuojamas kovo mėnesio gale, konkursinius pasiūlymus vertins kompetentinga ekspertinė komisija, sudaryta iš užsakovo atstovų ir žinomų Lietuvos architektų.

Projektas ŠVIESU

Perkančioji organizacija – Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos. Konkursas organizuojamas vadovaujantis Lietuvos architektų rūmų tarybos Laikinaisiais architektūrinių konkursų organizavimo nuostatais, patvirtintais 2020 m. sausio 22 d. sprendimu Nr. T20-01 konkurso sąlygos buvo sėkmingai suderintos su Lietuvos architektų rūmais. Konkurso administratorius – MB „Martyno Marozo architektūra ir planavimas“ (MMAP).


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video