Top Baneris

Vilniaus „AeroCity“ miestelyje atidarytas aviatorių skveras

2021 birželio 23 d.
aviatoriu skveras vilnius
BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

„Avia Solutions Group“, pirmaujanti aviacijos paslaugas teikiančių įmonių grupė, iškilmingos ceremonijos metu atidarė Aviatorių skverą ir atskleidė jo bei visos grupės simboliu tapusį „Triumfuojantį bulių“.

Vilniuje esantis Aviatorių skveras yra vienas iš pagrindinių traukos centrų „AeroCity“ miestelyje – moderniame aviacijos kompanijų klasteryje, vienijančiame aviacijos profesionalus, entuziastus ir visuomenę. Skveras iškilo šalia vieno iš grupės paslaugų centrų ir simbolizuoja atveriamas duris į sparčiai kylantį „AeroCity“ miestelį ir visą aviacijos industriją.

Pagrindinis aikštės akcentas neabejotinai yra didžiulis bulius. „Triumfuojantis bulius“ yra „Avia Solutions Group“ atsidavimo visai aviacijos pramonei įrodymas. Didžiausia pasaulyje bronzinė buliaus skulptūra simbolizuoja aviacijos pramonės bei pačios įmonių grupės sugebėjimą užtikrintai pasitikti ir įveikti iškilusius iššūkius.

Jonas Janukėnas, „Avia Solutions Group“ direktorius, pakomentavo grupės simbolio svarbą: „Norint pasiekti tokius įspūdingus tikslus, reikia didžiulės geležinės narsos ir ryžto. Naujoji skulptūra tampa tokio įkvėpimo ir padrąsinimo simboliu. Pastaraisiais metais, aviacijos rinkai susidūrus su išties sudėtingu periodu, naujoji bronzinė skulptūra įprasmina gebėjimą atsilaikyti prieš verslą užklumpančias negandas ir išlikti nepalaužiamiems jų akivaizdoje. Aviacijos ir „Avia Solutions Group“ gebėjimas atsitiesti ir pademonstruoti atsparumą – akivaizdus triumfo įrodymas.“

aviatoriu skvero atidarymas 60d1d7296023a

Skveras atidarytas netoliese šiuo metu kylančio „AeroCity Tech Valley“ – projekto, skirto suvienyti talentingiausius IT specialistus ir įmones modernizuojant ir skaitmeninant aviacijos industriją. Naujasis meno kūrinys ir pats skveras tampa įkvepiančiu traukos tašku tiek vilniečiams, tiek miesto svečiams.

Pasak legendos, bronzinio buliaus palietimas gali suteikti emocinės ir fizinės stiprybės, o siekiantiems įsikrauti finansinės sėkmės – rekomenduojama patrinti būtent buliaus nosį.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video