Top Baneris

Vietoje grąžtų gamyklos – modernūs daugiabučiai

2016 gegužės 5 d.
Pasidalykite straipsniu

Iš daugiau nei milijardą grąžtų per savo istoriją pagaminusios Vilniaus grąžtų gamyklos tuoj beliks tik milžiniška griuvėsių krūva. Po visų griovimo ir grunto valymo darbų dar šį mėnesį šioje vietoje prasidės daugiabučių komplekso „B23“ statybos. Dėl krizės gamyklos konversija į gyvenamąjį kvartalą buvo sustojusios, kol sklypą įsigijo nekilnojamojo turto projektų vystymo kompanija „Hanner“.

„B23“ kompleksą sudarys 8 daugiabučiai. Pirmojo etapo metu bus statomi 2 daugiabučiai namai – iš viso 119 butų. Planuojama, jog naujakuriai šiuose būstuose galės įsikurti jau 2017 metų antrą ketvirtį. Butų kainos sieks apie 1530 eurų už kvadratinį metrą, bus galima rinktis butus nuo 35 iki 72 kv. m.

„Naujamiestyje vis daugiau gamybinių patalpų pritaikoma gyvenamajam sektoriui, tad plėtodami „B23“ projektą išsaugosime savitą rajono urbanistinę architektūrą. Šiame komplekse bus įrengtos uždaros poilsio zonos, tad gyventojai, mėgstantys didmiesčio gyvenimo ritmą, galės jaustis komfortiškai, – teigė bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

„Hanner“ kompanija jau turi patirties, kaip pramonės kvartalą paversti patraukliu gyvenamuoju: įpusėtas Pergalės saldainių fabriko vietoje iškilęs Žvėryno namų kvartalas. Jis gerokai pakeitė visą vadinamą Naująjį Žvėryną. Taip ir su Vilniaus grąžtų gamykla, kuri ilgai stovėjo apleista, o dabar šis kvartalas pasikeis neatpažįstamai.

b23_statybos_1

Projektas turi įdomų akcentą – vos už keliasdešimt metrų įsikūręs Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, tad būsimiems naujakuriams neturėtų kilti dvejonių dėl būsto saugumo.

Anot projekto plėtotojų, Naujamiestis tarp būsto ieškančių žmonių vis labiau populiarėja neatsitiktinai – puikus susisiekimas su šalia esančiu miesto centru yra ypač vertinamas. Tad ir šis būstas yra orientuotas į miesto gyventoją, kuris mėgsta modernų ir patogų gyvenimą.

Naujasis kvartalas kuriamas atokiau nuo triukšmingų gatvių, kad netrikdytų kokybiško gyventojų poilsio, taciau arti visų svarbiausių paslaugų, pramogų centrų ir senamiesčio, kad butų lengva ne tik efektyviai planuoti laiką, bet ir mėgautis kultūriniu, visuomeniniu ir asmeniniu gyvenimu. „B23“ komplekse taip pat bus įrengta elektromobilių dalijimosi paslaugų aikštelė, gyventojų dviračių saugyklos bei lauko sporto aikštelė. Iš viso į projektą planuojama investuoti 8 mln. eurų.

AB „Hanner“ įkurta 1995 metais, jos pagrindinė veikla – investicijos į nekilnojamojo turto projektų plėtrą. Kompanija įgyvendino projektus Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Rumunijoje, Rusijoje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video