Top Baneris

Viešbutį „Kempinski“ Vilniaus centre keičia „Hilton“  

2024 vasario 22 d.
Kempinski viesbutis 1
L. Balandžio/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus centre veikusį viešbutį „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ gegužę pakeis vieno didžiausių tarptautinių tinklų „Hilton“ viešbutis „Curio Collection by Hilton“. Šalia Katedros aikštės esančio viešbučio pastate praėjusiame šimtmetyje veikė telegrafas. 

Tai bus pirmasis prabangos prekės ženklo „Curio Collection by Hilton“ viešbutis Baltijos šalyse. Jo valdytoju pasirinkta lietuviško kapitalo įmonė „Apex Alliance Hotel Management“, pranešė pastaroji.

Anot viešbučio „Kempinski“ savininko Mariaus Jakulio Jasono, su „Hilton“, kuriam visame pasaulyje priklauso daugiau nei 7,5 tūkst. viešbučių, pasirašyta franšizės sutartis. Sutartis su dabartiniu viešbučio valdytoju nutraukiama abipusiu susitarimu. 

„Po viešbučių rinkai daug iššūkių sukėlusios Covid-19 pandemijos viešbučių industrija sugrįžo į įprastą veiklos tempą, vėl tapo įmanoma gana tiksliai biudžetuoti pajamas ir išlaidas. Šiais metais jau vis dažniau pasiektus rezultatus lyginsime nebe su 2019 metais, o su biudžetais ir 2023 metų rezultatais. Mano nuotaikos yra geros ir toliau aktyviai ieškau investicinių galimybių tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų,“ – pranešime teigė M. Jakulis Jasonas.

Jo teigimu, „Hilton“ neabejotinai sustiprins šio istorinio viešbučio, o kartu ir Vilniaus bei Lietuvos žinomumą pasaulyje. 

Kempinski viesbutis
L. Balandžio/BNS nuotr.

„Apex Alliance Hotel Management“ direktorius Giovannis Valentinis sako, jog bendrovė išplečia jos prabangių viešbučių portfelį iki keturių – tiek 5 žvaigždučių viešbučių ji valdo Europoje.

Anot jo, viešbutis turės naują vadovą, kiti komandos pokyčiai šiuo metu neplanuojami. 

„Curio Collection by Hilton“ yra pasaulinis 5 žvaigždučių viešbučių, įsikūrusių išskirtiniuose pastatuose ar miestų dalyse, tinklas, jungiantis 160 viešbučių. 

„Apex Alliance“ grupei priklausanti „Apex Alliance Hotel Management“ valdo 15 viešbučių Italijoje, Rumunijoje, Lenkijoje, Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje ji dabar valdo 5 viešbučius: „Radisson Collection Astorija Vilnius“, „Park Inn by Radisson“, „Hilton Garden Inn Vilnius“, „Courtyard by Marriott City Center“ ir „Moxy Kaunas Center“.

2024-aisiais bendrovė planuojama atidaryti dar du „Hilton“ viešbučius Venecijoje ir Taline. 

Pasaulyje garsaus viešbučių tinklo „Kempinski“ 5 žvaigždučių viešbutis po 7-erių metų statybų atidarytas 2012 metais. Investicijos į jį siekė apie 40 mln. eurų.

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video