Top Baneris

Viešbučių tinklui „Radisson RED“ D. Libeskindo architektūrinė ekspresija pasirodė patraukli

2016 spalio 5 d.
„Studio Libeskind“ ir „Carlson Rezidor Hotel Group“ vizual.
„Studio Libeskind“ ir „Carlson Rezidor Hotel Group“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

2020 metais Vilniuje duris atvers vienas pirmųjų Europoje ir pasaulyje viešbutis „Radisson RED“. Jis įsikurs dešiniajame Neries krante, Konstitucijos pr. 18B Danielio Libeskindo projektuojamame daugiafunkciame komplekse.

Šiandien prekės ženklą „Radisson RED“ valdanti tarptautinė „Carlson Rezidor Hotel Group“ ir nekilnojamojo turto investicinio fondo „Lords LB Special Fund I“ dukterinė UAB „Investmiros valdymas“ pasirašė viešbučio valdymo sutartį. Sandorio suma neatskleidžiama. Investicijos į visą daugiafunkcį kompleksą sieks apie 40 mln. eurų.

Vilniuje duris atversiantis „Radisson RED“ bus vienas pirmųjų šio prekės ženklo viešbučių Europoje ir pasaulyje bei pirmasis, apie kurio įsikūrimą paskelbta Baltijos ir NVS šalių regione.

„Radisson RED“ yra viešbučių tinklas, įkvėptas muzikos, meno ir mados. Čia ypatingas dėmesys skiriamas dizainui, detalėms, asmeniniam bendravimui bei naujausioms technologijoms, kurios užima vis svarbesnę šiuolaikinių žmonių kasdienybės dalį. Apie planus plėtoti „Radisson RED“ „Carlson Rezidor Hotel Group“ paskelbė pernai, o šiemet duris atvėrė pirmasis tinklo viešbutis Briuselyje. Planuojama, jog 2020 metais visame pasaulyje veiks jau 60 šio tinklo viešbučių.

„Vilnius yra greitas ir atviras miestas, todėl džiugu, kad būsime vienas pirmųjų pasaulio miestų, kuriame įsikurs „Radisson RED“. Sostinė nuolat auga, čia kuriasi nauji dinamiški verslai, paslaugų centrai, o į Vilniaus oro uostą atskrenda vis daugiau lėktuvų, o konferencijų organizatoriai tikisi, kad čia bus pakankamai laisvų kambarių. Nauji viešbučiai yra kertinė šio augančio miesto dalis“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

radisson red bruselyje 7

„Radisson RED“ Briuselyje („Carlson Rezidor Hotel Group“ nuotr.)

Pasak jo, ypač svarbu, jog „Radisson RED“ įsikurs dešiniajame Neries krante, kuriame vis dažniau jaučiamas modernių viešbučių kambarių poreikis.

„Mums yra ypatingai smagu, jog pirmasis „Radisson RED“ regione duris atveria Vilniuje. Tai yra greitas, dinamiškas ir sparčiai augantis miestas su didžiuliu potencialu. Neabejojame projekto sėkme, nes dirbsime su „Lords LB Asset Management“, kurią laikome viena geriausių projektų vystymo ir investicijų valdymo bendrovių Baltijos šalyse“, – teigė viešbučių tinklą valdančios „Carlson Rezidor Hotel Group“ viceprezidentas Davidas Jenkinsas.

Pasak jo, „Radisson RED“ Vilniuje taip pat bus unikalus tuo, jog įsikurs vieno garsiausių pasaulio architektų D. Libeskindo sukurtame pastate.

„Pasirašėme viešbučio valdymo sutartį, pagal kurią „Radisson RED“ valdys „Carlson Rezidor Hotel Group“ – viena didžiausių viešbučių tinklus valdančių bendrovių pasaulyje. Tai bus aukštesnės klasės vadinamojo lifestyle select segmento viešbutis“, – sakė „Lords LB Asset Management“ fondų valdytojas Marius Žemaitis.

Šiuo metu D. Libeskindo architektūros studijos komanda jau dirba su viešbučio valdytojais – priešprojektiniai pasiūlymai rengiami atsižvelgant į jų reikalavimus.

Be naujo viešbučio, komplekse įsikurs tūkstančio darbo vietų verslo centras, ypatingai rūpinamasi tuo, kad pastato prieigos taptų vilniečių ir miesto svečių mėgstama viešąja erdve. Planuojama, kad bendras pastato plotas sudarys apie 20 000 kv. m.

„Carlson Rezidor Hotel Group“ yra viena iš didžiausių viešbučių grupių pasaulyje, veikianti 110 šalių ir teritorijų. Grupė valdo arba šiuo metu vysto virš 1370 viešbučių su daugiau nei 220 tūkst. kambarių.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video