Top Baneris

Viešbučio erdvei – autentiškos lubos

2020 spalio 26 d.
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Savita viešbučio „Moxy“ architektūra ir gyvybingas pirmo aukšto interjeras paragino ieškoti ir autentiškų lubų sprendinių. Įmonė „Bygg & fasade service“, kurios darbų galima rasti daugelyje visuomeninių erdvių, išskirtiniais lubų sprendiniais papildė reprezentacinės viešbučio dalies interjerą.

Sukurta specialiai

Įmonės indėlis įrengiant viešbutį „Moxy“ – aukštos kokybės metalinio tinklo kabamųjų lubų gamyba ir montavimas. Metalinės lubos dėl lengvos priežiūros ir praktiškumo ypač dažnai naudojamos visuomeninių, didesnės higienos reikalaujančių erdvių interjeruose, pavyzdžiui, restoranuose ir kavinėse, jų virtuvėse, dušinėse, sporto klubų rūbinėse ir kt.

Įmonės direktorius Gytis Štaras pasakoja, kad savita viešbučio forma ir išskirtinis jo pirmo aukšto dizainas paragino atsisakyti standartinių lubų sprendinių. Įmonė pasiūlė pagaminti pačių suprojektuotas lubas ir didžiąją dalį konstrukcinių dalių. Estetinė juostinių metalinių lubų išraiška leido prisidėti prie išskirtinio vidaus dizaino kūrimo, savitais sprendiniais papildyti interjerą.

Vadovo teigimu, daugiausia laiko ir pastangų pareikalavo ne montavimo darbai, o jų projektavimas, glaudžiai bendradarbiaujant su architektais. Daug dėmesio teko skirti šoninių sienų, kolonų, vidurinės lubų dalies užbaigimui. Teko dirbti vienu metu su kitais projekto dalyviais, todėl prireikus montuoti tam tikrą lubų dalį, kartais tekdavo laukti kitų darbų pabaigos. Vis tik suderintas profesionalus komandinis darbas su aiškiai paskirstytomis užduotimis leido išvengti darbo eigos nesklandumų.

Pritaikytos ir standartinės lubos

Kituose viešbučio aukštuose specialistai panaudojo ypač tvirtas standartines kabamąsias lubas. Įmonės siūlomos lubos atitinka aukščiausius kokybės standartus, todėl neprireikė papildomų sprendinių išskirtiniams viešbučio poreikiams patenkinti. Vienas svarbiausių viešbučiui keliamų reikalavimų – ypač geros izoliacinės lubų savybės. Užsakovas išsakė ir dar vieną pageidavimą – kad vėlesnė lubų priežiūra būtų nesudėtinga. Šiuos kriterijus visiškai atitiko standartinės izoliacinės kabamosios lubos. Aukštesnius higienos reikalavimus tenkino ir įmonės pasiūlytos standartinės lubos viešbučio virtuvės zonoms.

„Bygg & fasade service“ darbai puošia daugelio visuomeninių, komercinių ir gyvenamųjų pastatų interjerus. Įmonė taip pat siūlo mineralinio pluošto, mineralinės vatos, medines bei gipsines kabamąsias lubas ir jų konstrukcijas. Apie dešimt metų veikianti įmonė klientų pasitikėjimą pelnė dėl ypač aukštos darbo kokybės. Įmonės specialistai taiko modernias technologijas, lanksčiai žvelgia į klientų poreikius ir įsigilina į kiekvieną objektą, todėl optimalių rezultatų pasiekia įgyvendindami net ir sudėtingiausius projektus. Per savo veiklos metus „Bygg & fasade service“ komandai pavyko tapti vienais geriausių lubų specialistų Lietuvoje.

lubu sistemos03

Daugiau įmonės atliktų kabamųjų lubų projektų galima pamatyti www.lubusistemos.lt ir„Facebook“ paskyroje www.facebook.com/lubusistemos

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video