Top Baneris

Viešasis konkursas Ukrainoje buvo sėkmingas lietuviams

2016 rugpjūčio 16 d.
„Enerstenos“ nuotr.
„Enerstenos“ nuotr.

Bendrovė „Enerstena“, aplenkusi ne vieną Europoje žinomą energetikos kompaniją, laimėjo pirmąjį viešąjį konkursą Ukrainoje. Su Ivano-Frankivsk miesto šilumos tinklais pasirašyta sutartis, kurios vertė siekia daugiau kaip 1,3 mln. eurų.

Užsakovui įmonė „Enerstena“ per ganėtinai trumpą – 9 mėn. laikotarpį – įrengs biokuru kūrenamą 4 MW vandens šildymo katilinę su kondensaciniu ekonomaizeriu ir kuro sandėliavimo bei padavimo sistemą. Taip pat bus instaliuoti du sauso tipo ekonomaizeriai jau esamiems dujiniams katilams.

„Projektuodami ir gamindami universalią bei lengvai pritaikomą įrangą šiame konkurse pateikėme užsakovui priimtiniausią pasiūlymą ir aplenkėme net kelias Europos žinomas energetikos kompanijas. Toliau kryptingai įgyvendindami pagrindinį įmonių grupės strateginį tikslą – eksporto plėtrą – šiuo projektu prisidėsime prie Ukrainos energetinio ūkio optimizavimo“, – teigia „Enerstenos grupės“ generalinis direktorius Virginijus Ramanauskas.

Pirmoji „Enerstenos grupės“ eksporto į Ukrainą sutartis buvo pasirašyta 2015 m. rugpjūčio mėn. Užsakovas tuomet patikėjo Lietuvos inžinierių sukurtų technologijų efektyvumu ir pasiryžo instaliuoti pirmąjį ekonomaizerį savo šalyje. Oficialus „Enerstenos grupės“ suprojektuoto, pagaminto ir instaliuoto kondensacinio ekonomaizerio pristatymas Ukrainoje vyko 2016 m. kovo mėn.

„Enerstenos“ inf.

Komentarai