Top Baneris

Vienoje aikštėje molėtiškiai planuoja ir muges, ir riedlentininkų pramogas

2017 sausio 4 d.
Projekto vizual.
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Vidaus reikalų ministerija skyrė finansavimą Molėtų miesto viešosios infrastruktūros plėtotės ir atnaujinimo projektui įgyvendinti. Lėšos bus skirtos sutvarkyti Molėtų miesto viešajai erdvei Ąžuolų ir Kreivosios gatvių teritorijoje. Tikimasi, kad čia įrengta universali aikštė taps traukos centru, kuriame susitiks ir bendraus įvairių kartų žmonės, vystysis privačios paslaugos, formuosis modernaus, investicijoms patrauklaus ir saugaus miesto veidas, gerės žmonių gyvenimo kokybė, jų užimtumas ir aktyvumas, augs nekilnojamojo turto vertė.

Projekto, kurį įgyvendina Molėtų rajono savivaldybės administracija, metu minėtoje teritorijoje bus įrengta universali daugiafunkcinė aikštė, ne tik pritaikyta mugėms, viešiems renginiams ir miesto šventėms rengti, bet ir tinkanti aktyviam jaunimo laisvalaikiui. Apie 6,5 ha dydžio miesto teritorijoje bus įrengtas pėsčiųjų takas, žiūrovų amfiteatras, universali vasaros lauko žaidimų aikštelė su galimybe žiemą įrengti čiuožyklą, taip pat riedlentininkams, riedutininkams ir ekstremalaus dviračių sporto mėgėjams pritaikytas parkas, automobilių statymo vietos, apšvietimas, mažoji architektūra, suformuoti nauji želdiniai.

Molėtų rajono savivaldybės administracijos inicijuotam ir įgyvendinamam projektui „Ąžuolų ir Kreivosios gatvių teritorijų išnaudojimas įrengiant universalią daugiafunkcinę aikštę“ skirta bemaž 536 tūkst. eurų, iš kurių daugiau nei 492 tūkst. eurų – Europos Sąjungos (ES) fondų lėšos.

Projektas įgyvendinamas pagal Vidaus reikalų ministerijos administruojamą 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Miestų kompleksinė plėtra“. Šiai priemonei finansuoti iš viso skirta iki 107 mln. eurų, iš kurių apie 99 mln. eurų – ES fondų lėšos.

Nacionalinę regioninę politiką įgyvendinančius projektus pagal minėtą priemonę vykdo 23 vidutinio dydžio Lietuvos miestai.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video