Top Baneris

Viena sistema – daug galimybių

2017 gegužės 3 d.
„heroal“ nuotr.
„heroal“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

„heroal“ nuolat tobulina fasadų sistemą „heroal C 50“ ir rinkai vėl pateikia naują sprendimą.

Dideli stiklai, per kuriuos turi patekti kuo daugiau šviesos, bet tuo pačiu ir kuo siauresni profiliai – šis reikalavimas dažnai minimas architektų ar investuotojų ir neretai tampa tikru galvos skausmu metalo konstrukcijų gamintojams. Įmonė „heroal“ siūlo naują sprendimą: sistemą „heroal PS“. Tai nepastebimas horizontalaus profilio įtempimas, suteikiantis galimybę naudoti sunkesnius nei įprastai stiklo paketus nedidinant profilio aukščio ir nenaudojant įdėtinių, šaltų plieno profilių.

„heroal“ – aliuminio sistemų kūrėjai

Įmonė „heroal“ yra viena pirmaujančių aliuminio sistemų tiekėjų. Kuriame, gaminame ir parduodame itin tarpusavyje suderintas langų, durų, fasadų, žaliuzių, susukamų vartų ir apsaugos nuo saulės sistemas, papildytas sulankstomomis ir stumdomomis langinėmis, apsauga nuo vabzdžių bei terasų stogais ir stoginėmis. Minimalios energijos sąnaudos gaminant ir maksimalus energijos taupymas eksploatuojant – tai „heroal“, kokybę užtikrinantys ir pastatui pridėtinę vertę sukuriantys sprendimai.

Inovacijos, paslaugos, dizainas, stabilumas

„heroal“ prekinis ženklas – tai praktika paremtos inovacijos, naujus standartus rinkoje kuriantis paslaugų paketas ir aukštos kokybės, kiekvienam architektūriniam projektui pritaikomas dizainas.

Daugiau nei 800 darbuotojų visuose įmonės padaliniuose nuolat kuria ir tobulina sistemas bei optimizuoja „heroal“ paslaugų ir aptarnavimo kokybę.

„heroal“ prekinis ženklas – tai aukščiausia kokybė, gaminama Vokietijoje – sertifikuota pagal ISO EN 9001. „heroal“ produktai ir sistemos gaminami tik „heroal“ gamyklose „Verl“ bei „Hövelhof“.

Daugiau informacijos internetinėje svetainėje www.heroal.com

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video