Top Baneris

VGTU studentams įteiktos statybos inžinieriaus Leono A. Maskaliūno vardo stipendijos

2018 gegužės 25 d.
maskaliuno stipendija
VGTU nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Gegužės 24 dieną Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Aplinkos inžinerijos ir Statybos fakultetų studentams buvo įteiktos Vydūno fondo mecenato, Vilniaus miesto visuomeninės organizacijos „Amerikos lietuvių kultūros namai“ steigėjo ir vicepirmininko, VGTU garbės nario, statybos inžinieriaus Leono A. Maskaliūno vardo stipendijos.

Stipendijomis apdovanoti keturi Aplinkos inžinerijos fakulteto studentai – Dainora Juozevičiūtė, Kajus Laurynas Motekūnas, Daiva Jacinta Puidokaitė ir Viktorija Sakavickaitė bei keturi Statybos fakulteto studentai – Indrė Staškevičiūtė, Sandy Zečevič Pejič, Dovilė Godelytė ir Justas Kvederis.

Stipendijų steigėjas pateikė kandidatus jo paties stipendijai gauti Vydūno fondo valdybai (JAV, Lemontas), kuri nutarė išmokėti stipendijas pateiktiems kandidatams, kurie, įvertinus būsimųjų stipendininkų 2017/2018 m. m. žiemos sesijos studijų rezultatus, visiškai atitiko vardinėms L. Maskaliūno stipendijoms gauti keliamus reikalavimus.

Stipendijos yra mokamos iš L. Maskaliūno, aktyvųjį gyvenimą paskyrusio statybos inžinerinei veiklai JAV, Japonijoje, Vietname, Irane, Saudo Arabijoje, Kuveite ir kt., asmeninių lėšų, sukauptų Vydūno jaunimo fonde ir naudojamų pagal atskirą susitarimą.

Tarp vardinės stipendijos steigėjo, Vydūno jaunimo fondo ir VGTU šiuo metu yra parengta ir pasirašyta ilgalaikė sutartis, kuri garantuoja reguliarų ir nepertraukiamą šių stipendijų skyrimą ir mokėjimą.

VGTU inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video