Top Baneris

VGTU „LinkMenų fabrike“ – Pramonės gaminių dizaino studentų darbų paroda

2017 birželio 16 d.
VGTU nuotr.
VGTU nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrike“ pirmos laidos Architektūros fakulteto Pramonės gaminių dizaino studijų programos studentai apsigynė baigiamuosius darbus, o šie sugulė į parodą.

Tarp apgintų darbų yra viešųjų erdvių infrastruktūros objektų, lauko baldų, ekodizaino ir egzoskeleto objektų, universaliojo dizaino daiktinės aplinkos elementų bei pramoninio dizaino interjero bei baldų dizaino pavyzdžių. Sukurtus darbus galima apžiūrėti „LinkMenų fabrike“ iki birželio 30 d.

Pagal šią studijų programą rengiami specialistai, kurie gebėtų projektuoti estetiškos išvaizdos pramoninės gamybos daiktus, išmanytų, kaip organizuoti ir valdyti pramoninio dizaino objektų gamybą, užtikrintų sukurtų pramonės gaminių konkurencingumą derindami funkcionalumą ir aukštą estetinės išvaizdos lygį. Siekiama išugdyti absolventus, kurie numatytų, kokio gaminio rinkai reikia, mokėtų formuluoti idėją, parengti projektą, išmanytų, kaip ir kur gaminį pagaminti, sugebėtų nustatyti, už kiek, kaip ir kur jį parduoti.

„VGTU „LinkMenų fabrike“ esančios CNC (skaitmeninės) frezavimo staklės, 3D skeneriai ir 3D spausdintuvai, lazerinė pjaustyklė ir kita įranga įgalina kurti rinkai pritaikytus aukšto lygio prototipus. Džiaugiamės studentams galėdami pasiūlyti šiuolaikinius projektavimo metodus ir prototipavimo technologijas“, – sakė VGTU „LinkMenų fabriko“ direktorius Adas Meškėnas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video