Top Baneris

Verslo miestui mieste „Quadrum“ – dar vienas „medalis“

2017 gegužės 26 d.
Verslo centras „Quadrum“.
Verslo centras „Quadrum“.
Pasidalykite straipsniu

Trečiuosiuose Baltijos šalių nekilnojamojo turto ir investicijų forumo apdovanojimuose verslo centras „Quadrum“ biurų pastatų kategorijoje pripažintas geriausiu Baltijos šalyse. Iš viso konkursui buvo pateikti 29 pernai duris atvėrę komercinės paskirties objektai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„Toks pripažinimas ir įvertinimas dar kartą patvirtina, kad toliaregiškas požiūris ir investicijos į tvarias bei aplinkai nekenksmingas technologijas yra tai, ko reikia verslui ir žmonėms. Apdovanojimai dar kartą aiškiai parodė, kad Lietuvoje paslaugų centrų rinkos augimas sparčiausias iš trijų Baltijos šalių sostinių, konkurencija čia didžiausia, tad išsiskirti ir pastebėti gali tapti tik tie, kurie siūlo tikrai unikalius sprendimus“, – teigė nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Schage Real Estate“ direktorius Kjetilas T. Hanssenas.

Paskutiniame Baltijos šalių nekilnojamojo turto ir investicijų forumo apdovanojimų etape dėl geriausio naujo biurų pastato vardo varžėsi penki kandidatai – trys iš Vilniaus ir du iš Talino. Taip pat atskirai apdovanojimai įteikti ir viešbučių, gyvenamųjų namų bei prekybinio nekilnojamojo turto kategorijose.

Vertinant nekilnojamojo turto projektus biurų pastatų kategorijoje dėmesys buvo skiriamas kompleksiniams sprendimams, o atrenkant geriausius atsižvelgiama į platų kriterijų spektrą: nuo energinės klasės ar vėdinimo sistemos ypatumų iki biurų pastate veikiančių papildomų paslaugų bei pastato lokacijos mieste.

Norbert Tukaj nuotr.

„Nuo pat pradžių kūrėme ir statėme ne tiesiog dar vieną biurų pastatą, bet verslo miestą mieste. Rinkomės pažangiausius techninius sprendimus, o pati koncepcija diktavo, jog čia žmogus turi galėti ir atsipalaiduoti, ir susikaupti, ir išspręsti dalį savo kasdienių rūpesčių. Rezultatas, kurį matome, atspindi „Quadrum“ daugiafunkciškumą ir siekį verslui kurti aukštą pridėtinę vertę“, – reziumavo K. T. Hanssenas.

Šis apdovanojimas jau ne pirmas „Quadrum“ pasiekimas. Šių metų vasario mėnesį Varšuvoje vykusiuose kasmetiniuose Vidurio ir Rytų Europos paslaugų centrų apdovanojimuose „Quadrum“ verslo centras taip pat buvo pripažintas geriausiu biurų pastatu, skirtu paslaugų centrams.

„Quadrum“ – pagal naujausias architektūros tendencijas suprojektuotas administracinių pastatų ansamblis, verslo miestas mieste. Atsakingą požiūrį į darnią plėtrą, vystant „Quadrum“ verslo miestą, patvirtina BREEAM – žymiausias pasaulyje poveikio aplinkai vertinimo metodas ir pastatų reitingavimo sistema. Šis prestižinis sertifikatas liudija apie taupų energijos panaudojimą ir socialiai atsakingą aplinkos tausojimą, kurį verslo centre įkūnija geoterminis šildymas, išmaniosios ventiliacijos ir apšvietimo sistemos, specialios fasado izoliacinės savybės, lietaus vandenį tausojantys stogai bei kitos pažangiausios energijos taupymo technologijos. „Quadrum“ tapo pirmuoju naujai statomu verslo centru Baltijos šalyse, gavusiu šį sertifikatą. Investicijos į šį projektą siekia 100 mln. eurų.

Norbert Tukaj nuotr.

Taip pat skaitykite:

quadrum ver 21

„Quadrum“: verslo miestas mieste

Pasidalykite straipsniu

Pasidalykite straipsniuSostinės Konstitucijos prospekte – dar vienos įkurtuvės: pastačius du iš trijų suplanuotų komplekso korpusų, nuardytos verslo centro „Quadrum“ statybas juosusios tvoros. Verslo centro vystytojo, nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Schage Real Estate“ direktorius Kjetilas T. Hanssenas įsitikinęs, kad dešinysis Neries krantas jau įsitvirtino kaip naujasis sostinės verslo centras. Vieta, vieta ir dar kartą – vieta […]


Pasidalykite straipsniu
0 comments


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video