Top Baneris

Verslo centro atidarymas – kartu su jau įsikūrusiais nuomininkais

2017 vasario 24 d.
„Eikos“ nuotr.
„Eikos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Duris oficialiai atvėrė urbanistinio „undone“ interjero stiliaus verslo centras „135“ su stogo terasa, vidiniu kiemu ir moderniu konferencijų centru. Atidarymo dieną „135“ pasitiko beveik užpildytas – išnuomota 86 proc. pastato ploto.

Pasak projekto plėtotojo bendrovės „Eika“ generalinio direktoriaus Domo Dargio, dauguma „135“ nuomininkų – IT srities specialistai ir tarptautinėje rinkoje gerai žinomi prekių ženklų atstovai. Verslo centre patalpas jau išsinuomojo informacinių technologijų bendrovė, tarptautinė rinkodaros įmonė, du baldų salonai, technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti įmonė.

Taip pat verslo centre veikia kulinarijos studija, kuri siūlo visiems lankytojams dienos pietus iš viso pasaulio virtuvių ir neleidžia verslo centrui užmigti pasibaigus darbo valandoms – čia organizuojami renginiai, veikia interaktyvus baras, organizuojami profesionalių šefų šou ir kitos pramogos. Planuojama, kad be šiuo metu veikiančių verslo centro vidaus bendrųjų erdvių – modernaus konferencijų centro ir holo – pavasarį bus įrengtas ir vidinis kiemas bei stogo terasa su įkvepiančiu vaizdu į Vilnių.

Domas Dargis atidengia verslo centro „135“ bendruomenės taisykles. „Eikos“ nuotr.

Domas Dargis atidengia verslo centro „135“ bendruomenės taisykles. „Eikos“ nuotr.

„Visiškai išpildę komfortą užtikrinančius, individualius verslo centro nuomininkų poreikius, tokius kaip inžineriniai, saugumo sprendimai, specifinis patalpų išdėstymas ar funkcionalios bendrosios erdvės, nusprendėme žengti drąsų žingsnį ir šiek tiek nutolti nuo įprasto darbo vietos suvokimo. „135“ darbuotojams pasiūlėme ir nestandartinę, įkvepiančią darbo aplinką – ryškų verslo centro holą, piešiniais papuoštas konferencijų centro sales, o šiuo metu yra kuriami ir piešiniai individualiai kiekvienai verslo centre įsikūrusiai įmonei. Tai mūsų dovana jiems – norime, kad pastatas tiek mums, tiek čia esančioms įmonėms taptų ne tik darbo vieta, bet ir keltų emocijas“, – sakė „Eikos“ generalinis direktorius D. Dargis.

„135“ holas darbuotojus ir svečius pasitinka ryškiomis spalvomis ir įspūdingo dydžio grafiti piešiniu ant sienos. Po 2015 metais sėkmingai įgyvendinto projekto „LINK MENŲ“, kurio metu „Eika“, prieš nugriaudama apleistą Greitosios medicinos pagalbos stoties pastatą, drauge su VDA studentais ir šiuolaikiniais menininkais pavertė jį laikina erdve renginiams ir meno instaliacijoms ir toliau plėtoja šią idėją tarp naujojo verslo centro sienų.

„Eikos“ nuotr.

„Eikos“ nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video