Top Baneris

Verslo centre „Cloud Offices“ įsikurs Krašto apsaugos tarnybos

2021 spalio 15 d.
snipiskes vilnius cloud offices
Artex studija vizual.
Pasidalykite straipsniu

Krašto apsaugos ministerija ir NT vystymo bendrovė „Olfin“ skelbiamų derybų būdu sudarė administracinių patalpų nuomos sandorį dėl Gynybos resursų agentūros, Infrastruktūros valdymo agentūros ir Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos patalpų. Institucijos iš Šv. Ignoto, Mindaugo ir L. Sapiegos gatvėse esančių pastatų persikels į Žalgirio gatvėje statomą biurų pastatą „Cloud Offices“.

Šnipiškių rajone statomame projekte jos kartu nuomosis beveik 4 300 kv. m. ploto biurą, visas patalpas 2–9 aukštuose. Krašto apsaugos viceministras Vilius Semeška sako, kad sprendimas iškelti ministerijai pavaldžias institucijas priimtas atsižvelgiant į prastą šių patalpų būklę – joms reikalingas remontas. „Dabartinės institucijų patalpos yra senos statybos pastatuose, kuriuose reikia atlikti išorės ir vidaus remontą, atnaujinti inžinerines sistemas, ergonomiškiau išdėstyti darbo vietas. Kasmet skaičiuojame vis didesnius senų patalpų išlaikymo kaštus“, – sako viceministras.

Toks sprendimas priimtas ir dėl darbo vietų stygiaus. „Šio klausimo artimiausiu metu nebūtų įmanoma išspręsti kitaip, o tik nuomojantis patalpas. Todėl įvertinus ekonominius skaičiavimus ir buvo pasirinktas patalpų nuomos variantas penkeriems metams su galimybe pratęsti dar tokiam pačiam laikotarpiui“, – pabrėžia V. Semeška.

Persikėlimas į naujas patalpas, anot viceministro, ne tik padės sutaupyti valstybės lėšų, bet ir efektyviau vykdyti funkcijas, suteiks geresnę ir labiau motyvuojančią aplinką darbuotojams.

Planuojama, kad institucijos į „Cloud Offices“ biurų pastatą įsikels iki 2022 m. liepos. Numatoma, jog čia dirbs apie 300 darbuotojų.

„Šis nuomos sandoris – vienas didžiausių rinkoje šį ketvirtį ir apskritai šiais metais. Džiaugiamės matydami stiprėjančią tendenciją, jog ir viešojo sektoriaus organizacijos vis daugiau dėmesio skiria savo darbuotojų patogumui“, – komentuoja Aurimas Astramskas, nuomos procesu besirūpinusios NT bendrovės „Solid Real“ vadovas.

Visos verslo centro „Cloud Offices“ patalpos (5 000 kv. m. ploto) jau yra užimtos. Be valstybinių institucijų čia dar įsikurs kavinė „Vero Cafe“ ir medicinos klinika „InMedica“.

„Matydami Šnipiškių potencialą, planuojame tolesnę kvartalo plėtrą. Per ateinančius metus ketiname išvystyti apie 30 000 kv. m. administracinių ir gyvenamųjų patalpų“, – teigia NT vystymo bendrovės „Olfin“ vadovas Rolandas Andrulis.

Išnuomotas „Cloud Offices“ pastatas nuomininkams užtikrins apie 60 % didesnę nei reikalaujama oro cirkuliaciją patalpose. Po pastatu bus įrengta dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, taip pat dviračių stovėjimo vietos, elektrinių paspirtukų įkrovimo stotelės.

„Cloud“ pastato statybas numatoma užbaigti iki 2022 m. pirmojo ketvirčio.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video