Top Baneris

Verslo centras „Quadrum“ ruošiasi įkurtuvėms

2016 birželio 28 d.
„Quadrum“ vizual.
„Quadrum“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Verslo centro „Quadrum“, kurį sudaro trijų didelių pastatų ansamblis dešiniajame Neries krante, šeimininkai jau planuoja oficialų pirmųjų dviejų pastatų atidarymą. Jis įvyks rugsėjo 8 dieną. Trečiasis pastatas iškils tik tada, kai projekto plėtotojai turės sutartis su visais būsimais nuomininkais.

Pirmasis aukščiausiame 17 aukštų pastate įsikurs DNB bankas, čia perkeliantis pagrindinę savo buveinę ir klientų konsultacijų centrą. Banko įkurtuvės dešiniajame Neries krante įvyks kiek anksčiau – rugpjūčio 19 d.

Į novatoriškais techniniais sprendimais išsiskiriantį ir šiuolaikinės architektūros tendencijas atspindintį verslo miestą banko darbuotojai persikels iš 5 skirtingų Vilniaus vietų. Banko darbuotojai įsikurs pirmuose trijuose ir viršutiniuose septyniuose aukščiausio verslo miesto „Quadrum“ pastato aukštuose. Naujame verslo centre bankas užims 10 tūkst. kvadratinių metrų plotą, čia dirbs daugiau nei 700 banko darbuotojų.

Visiškai įrengtas verslo miestas „Quadrum“ duris vilniečiams atvers rugsėjo 8 dieną Jame įsikurs ne tik aukščiausius kokybės standartus atitinkantys biurai, bet ir sporto klubas, vaikų darželis, kirpykla, valykla, parduotuvės, maitinimo įstaigos. Verslo centras taps ne tik darbo vieta daugiau nei 3000 žmonių, bet ir įkvėpimo bei kūrybiškumo teritorija su 5 meno erdvėmis bei specialiai miestui pritaikytomis žaliosiomis zonomis. Bendra „Schage“ investicijų vertė į šį tarptautiniu lygiu sertifikuotą projektą, grįstą ne tik energiją tausojančiais, ekonomiškai efektyviais, bet ir socialiai patraukliais technologiniais bei architektūriniais sprendimais – daugiau nei 75 mln. eurų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video